Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless zaprasza na konferencję IT Bank. W programie m.in. Fintech Challenge

W jego trakcie młode fintechowe firmy zaprezentują swoje pomysły na nowoczesne usługi finansowe

Już w najbliższy czwartek w warszawskim Hotelu Hilton odbędzie się tegoroczna edycja konferencji IT Bank organizowanej m.in. przez Związek Banków Polskich. Głównym tematem wydarzenia będzie rozwój technologii i jej wpływ na działalność współczesnych banków. Wśród mówców, którzy wystąpią podczas IT Bank, znajdują się m.in. Magdalena Borowik z Ministerstwa Cyfryzacji, Tadeusz Woszczyński z Hitachi, Karol Mazurek z Accenture, Zbigniew Pomianek z Asseco czy Szymon Wałach z PKO BP.

Przeczytajcie także: Wysyp małych instytucji płatniczych

Jednym z elementów programu tegorocznej konferencji IT Bank jest Fintech Challenge. W jego trakcie przedstawiciele kilku firm działających w branży fintech przedstawią swoje przedsiębiorstwa. Następnie goście wydarzenia zagłosują na najlepszą ich zdaniem prezentację, która zostanie nagrodzona przez "Miesięcznik Bank". W ubiegłym roku zwycięzcą Fintech Challenge została firma BillTech, która stworzyła platformę do wygodnego opłacania cyklicznych rachunków.

Przeczytajcie także: KNF rozpoczął nabór akceleratorów do piaskownicy regulacyjnej

Natomiast wśród podmiotów, które zaprezentują się w trakcie tegorocznego Fintech Challenge, są: Innect, oferujący porównywarkę produktów finansowych przeznaczoną m.in. dla doradców w placówkach bankowych, Edward.ai – dostawca elektronicznego asystenta dla pracowników zajmujących się obsługą klientów, AMA Institute oferujący rozwiązania analityczne dla małych i średnich firm, bNesis dostarczająca narzędzie wspomagające obsługę klientów poprzez analizę ich zachowań w internecie, Proa Technology, oferująca roboty softwarowe oraz firma Fly&Pay – system płatności mobilnych w samolotach.

Z agendą konferencji IT Bank 2018 oraz prelegentami, którzy potwierdzili swój udział w wydarzeniu, możecie zapoznać się na jego stronie, dostępnej tutaj. Cashless objął konferencję patronatem medialnym.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: FINTECHY, ZBP

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies