Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ciekawy pomysł FinAi. Oferuje moneyback klientom Biedronki

Jeżeli zdecydują się zaciągnąć kredyt przez platformę polskiej spółki fintechowej, mogą liczyć nawet na 700 zł zwrotu

FinAi, czyli operator platformy internetowej umożliwiającej zaciąganie kredytów w różnych bankach, przygotował nową akcję promocyjną. Ciekawą o tyle, że skierowaną do klientów offline, a więc do osób robiących zakupy w największej sieci detalicznej w Polsce. Kampania rusza już w piątek we wszystkich sklepach Biedronka.

Przeczytajcie także: Kody wracają do Biedronek

Jak podaje biuro prasowe FinAi, w najnowszym numerze tygodnika Kropka TV (magazyn telewizyjny dostępny w marketach Biedronka) znajdą się kupony umożliwiające zwrot kilkuset złotych klientom, którzy zdecydują się zaciągnąć kredyt za pośrednictwem platformy FinAi. Bony mają wartość 200, 400 i 700 zł.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać premię, należy zarejestrować się na stronie www.finai.pl/kropka i wprowadzić kod promocyjny ze zdrapki umieszczonej na bonie w tygodniku. Następnie należy zaciągnąć za pośrednictwem FinAi kredyt na kwotę min. 6 tys. zł. Wówczas zwrot wyniesie 200 zł. Premia 400 zł przysługiwać będzie za kredyt na kwotę min. 12 tys. zł a premia 700 zł za kredyt na kwotę min. 18 tys. zł. Jeden uczestnik akcji będzie mógł wykorzystać jeden kod promocyjny.

Przeczytajcie także: mBank rozwija wideoweryfikację

Jak informuje FinAi, warunkiem od którego uzależnione jest uzyskanie zwrotu, będzie regularne spłacanie zobowiązania. Klientom, którzy go spełnią, spółka będzie wypłacać co miesiąc po 50 zł moneybacku aż do uzyskania przez klienta łącznej wysokości premii odpowiadającej typowi wykorzystanego kodu. FinAi jest polskim fintechem, który znalazł się na pierwszej Mapie Polskiego Fintechu. Możecie ją znaleźć tutaj.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies