Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Visa się zbroi i zatrudnia kolejnych ludzi. Ściąga Grzegorza Suszko z Mastercarda

Manager będzie odpowiadał za rozwój programu lojalnościowego Visy

W Mastercardzie Grzegorz Suszko pracował nad budową programu Priceless Specials a wcześniej – nad rozwojem jego poprzednika, czyli Rewards. Zastąpił go Marcin Klimkowicz, o czym mogliście przeczytać tutaj. Jak dowiaduję się nieoficjalnie, Suszko zakończył już pracę w Mastercardzie i wkrótce przejdzie do Visy, gdzie również będzie pracował nad zwiększeniem atrakcyjności programu lojalnościowego. Przypomnę, że w obszarze tym organizacja prowadzi projekt pod nazwą Visa Oferty.

Przeczytajcie także: Katarzyna Prus-Malinowska w Ailleron

Grzegorz Suszko w Mastercardzie był od 2013 roku. Zanim tu trafił pracował m.in. w Castoramie i T-Mobile. Nie jest pierwszym managerem, który w ostatnim czasie zasilił szeregi Visy. Wiosną bieżącego roku organizacja zatrudniła kilka innych osób znanych w branży płatniczej czy szerzej – finansowej. Mam na myśli choćby Jakuba Grzechnika, który był wcześniej dyrektorem centrum bankowości internetowej i mobilnej w PKO czy Katarzynę Zubrzycką, byłą szefową spółki Paymax. Niedawno do Visy dołączył także Igor Zacharjasz, który wcześniej pracował w Aliorze.

Przeczytajcie także: Zmiana warty w Payback

Jak sądzę, rozszerzanie składu polskiego biura Visy może mieć kilka podstaw. Po pierwsze zakończyły się już chyba działania związane z połączeniem Visy Inc. oraz Visy Europe. Wygląda więc na to, że organizacja może skupić się nad tzw. nowym otwarciem, do czego niezbędny może być napływ świeżej krwi. Firma zapewne liczy też, że przy okazji uda się zatrzymać spadek udziałów rynkowych, które w ciągu ostatnich trzech latach zmniejszyły się o 4 pkt. proc.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies