Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jakdojade rośnie w siłę w biletach. Od teraz aplikacją zapłacicie za przejazd na Śląsku

Operator apki nawiązał współpracę z KZK GOP

Kilka dni temu pisałem o nowej metodzie płatności, jaka pojawiła się w aplikacji Jakdojade – jej użytkownicy mogą już korzystać z Google Pay. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Okazuje się jednak, że to nie koniec nowości od operatora Jakdojade. Od teraz apka pozwala na płatności za bilety komunikacji miejskiej w kolejnej aglomeracji.

Przeczytajcie także: Google Pay już dostępne w aplikacji Jakdojade

Bytom, Chorzów, Gliwice, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy i Zabrze. To kolejne miasta, w których za przejazd komunikacją miejską możecie zapłacić przy pomocy aplikacji na smartfony Jakdojade. Stało się to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy przez operatora apki z Komunikacyjnym Związkiem Komunalnym Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Wcześniej w aplikacji pojawiły się płatności za bilety w Trójmieście, Warszawie i Łodzi.

Przeczytajcie także: Rośnie sprzedaż biletów przez aplikacje mobilne

Aplikacja Jakdojade to rozwiązanie ułatwiające planowanie podróży środkami komunikacji publicznej. W ubiegłym roku jej funkcjonalność została jednak rozszerzona o płatności za bilety, a usługa szybko spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Z raportu Cashless na temat mobilnej sprzedaży biletów wynika, że w I kw. bieżącego roku za pomocą Jakdojade kupili oni prawie 240 tys. biletów o wartości ponad 700 tys. zł. Dzięki temu aplikacja zajęła 4. miejsce w rankingu najpopularniejszych w Polsce rozwiązań mobilnych do płatności za bilety komunikacji miejskiej.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies