Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bezpłatne "konto w pełni" i moneyback w wysokości 5 proc. Już jest nowa oferta Euro Banku

Instytucja wycofała jednocześnie ze sprzedaży dotychczasowe rachunki Active, Prestige i Konto na co dzień

Jak doniósł jeden z czytelników Cashless, na stronie Euro Banku pojawiła się oferta nowego rachunku osobistego nazwanego "kontem w pełni". Sprawdziłem i rzeczywiście jest. "Konto w pełni" od teraz ma być flagowym rachunkiem Euro Banku. Ze sprzedaży wycofane natomiast zostały oferowane dotąd konta Active, Prestige i Konto na co dzień. Pozostał rachunek Junior oraz konta walutowe.

Przeczytajcie także: Przyczyny zakończenia projektu Orange Finanse

Z zamieszczonej na stronie Euro Banku nowej tabeli opłat i prowizji wynika, że instytucja nie pobiera opłat za prowadzenie "konta w pełni" oraz za przelewy wykonywane za pośrednictwem serwisu internetowego. Przelewy ekspresowe do wartości maksymalnie 3 tys. zł kosztują 3 zł. Karta standardowo obarczona jest opłatą w wysokości 4,90 zł. Można jej uniknąć wykonując transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 400 zł miesięcznie.

Wypłata gotówki w bankomatach w kraju w kwocie powyżej 100 zł jest darmowa. Za transakcje gotówkowe na niższe kwoty bank pobiera opłatę w wysokości 1,90 zł. Można też zamówić kartę debetową Mastercard Prestige, za którą trzeba płacić 8 zł miesięcznie, ale wypłaty gotówki w kraju za jej pomocą są już bezpłatne. Bezpłatnie można też korzystać ze zbliżeniowych płatności mobilnych HCE Visy.

Przeczytajcie także: Weszły w życie podwyżki w PKO BP

Wraz z nowym rachunkiem Euro Bank zaoferował moneyback o nazwie "Codziennie zyskuję". W jego ramach klienci mogą dostać zwrot w wysokości 5 proc. od wydatków na rozrywkę, sport, urodę i rekreację. Maksymalnie moneyback może wynieść 720 zł rocznie. Zapewne program "Codziennie zyskuję" to inicjatywa, która ma za zadanie nakłonić do założenia "konta w pełni" tych klientów, którym przyjdzie do głowy otwieranie bezpłatnego rachunku podstawowego. Rachunki takie od 8 sierpnia znajdą się w ofercie każdego banku w Polsce, ale będą miały ograniczoną funkcjonalność.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies