Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci Orange Finansów dostaną nowy serwis transakcyjny. Pierwsze zmiany już w maju

Wcześniej o podobnych planach swoich klientów powiadomił mBank, którego system oferowany jest także przez OF

Klienci Orange Finansów, czyli marki należącej do mBanku i Orange, zostali poinformowani o zbliżających się zmianach w internetowym serwisie transakcyjnym. Mają być ewolucyjne a rozpoczną się 20 maja bieżącego roku od wprowadzenia nowej kolorystyki systemu: tło w kolorze szarym i czarnym zostanie zastąpione białym. Zmiana może niewielka, ale OF zapowiadają, że to tylko początek ewolucji a kolejne nowości pojawią się już wkrótce.

Przeczytajcie także: Drogi mBanku i Orange mogą się rozejść

Natomiast kilka dni temu o podobnych zmianach w serwisie transakcyjnym informował także mBank. Przypomnę, że serwis transakcyjny Orange Finanse to rozwiązanie oferowane przez mBank, tyle że w barwach francuskiego telekomu. mBank także zapowiedział początek wprowadzania zmian na 20 maja. Kolejne mają się stać się faktem w wakacje. W ciągu dwóch lat serwis transakcyjny w wyniku kolejnych aktualizacji ma się stać responsywny, a więc umożliwiać wygodne korzystanie także na urządzeniach mobilnych.

Przeczytajcie także: Nowe banki z płatnościami od Google'a

Jednak fakt, że w ślad za mBankiem OF wprowadzą zmiany do systemu nie był wcale taki oczywisty. Przypomnę, że w kwietniu ubiegłego roku mBank wprowadził nową aplikację mobilną, ale klienci OF wciąż korzystają z rozwiązania poprzedniej generacji. Warto też pamiętać, że w ubiegłym roku Rada Nadzorcza mBanku upoważniła jego zarząd do swobodnego decydowania w sprawie możliwości zakończenia współpracy z telekomem przy projekcie Orange Finanse. Może to świadczyć o tym, że drogi obu partnerów zaczynają się rozchodzić.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies