Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank rozstaje się z programem Payback. Ostatnie punkty naliczy dzisiaj

Romans obu instytucji trwał niewiele ponad rok

Jak informuje swoich klientów mBank, 30 kwietnia bieżącego roku przestanie umożliwiać zbieranie punktów w programie Payback za pomocą wydawanych przez siebie kart. Z informacji mBanku wynika, że ostatnie punkty za transakcje zrealizowane w marcu zostaną naliczone jego klientom dzisiaj. W związku z powyższym mBank zaprzestanie także pobierania dodatkowej opłaty w wysokości 2 zł z tytułu korzystania z kart połączonych z Paybackiem.

Przeczytajcie także: Payback wraca na Allegro

Instytucja w informacji kierowanej do klientów podkreśla, że osoby, które z pomocą kart mBanku zebrały punkty w programie Payback, nadal mogą z nich korzystać, gdyż są one przypisane do konta w programie, a nie do karty płatniczej.

mBank nie tłumaczy, dlaczego rezygnuje ze współpracy z Paybackiem. Poprosiłem już o komentarz w tej sprawie jego biuro prasowe. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, zaktualizuję ten albo napiszę kolejny tekst. Co ciekawe współpraca obu partnerów trwa od niedawna – zaczęła się w grudniu 2016 r. mBank rozpoczął naliczanie punktów Payback kilka miesięcy po tym, jak zrezygnował z tego BZ WBK.

Przeczytajcie także: mBank wszedł do programu Payback

Osoby zbierające punkty w programie lojalnościowym Payback rok 2016 pamiętają dobrze także dlatego, że wówczas kilku innych dużych partnerów zakończyło z nim współpracę. Były wśród nich takie firmy jak Empik czy Allegro. Ta druga od niedawna znowu umożliwia zbieranie punktów Payback swoim klientom. Czyżby to oraz rezygnacja mBanku miało zwiastować powrót do Payback także BZ WBK? Przypomnę, że bank ten nie wydaje już kart pozwalających na zbieranie punktów w tym programie nowym klientom, ale wznawia je tym, którzy mają je od dawna.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies