Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao i Credit Agricole w Bliku najpóźniej 1 czerwca. Termin wdrożenia w regulaminie nowej promocji systemu

Na stronie poświęconej loterii dla płacących Blikiem jego operator wymienia Credit Agricole i Pekao wśród banków, których klienci mogą brać udział w zabawie

Wczoraj Polski Standard Płatności, czyli spółka zarządzająca Blikiem, ogłosił start nowej kampanii reklamowej oraz loterii z nagrodami pieniężnymi. Przy okazji zdradził termin wdrożenia Blika w dwóch kolejnych bankach, o czym doniósł uważny czytelnik Cashless. Chodzi o Credit Agricole oraz Pekao.

Przeczytajcie także: Google Pay już nie blokuje biletów we Wrocławiu

Otóż na stronie internetowej poświęconej Blikomanii, bo tak nazywa się loteria, znajdziecie m.in. regulamin zabawy oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W jednej z nich PSP wymienia banki, których klienci mogą brać udział w Blikomanii. Są tam więc wszystkie instytucje, które już oferują Blika, a także dwie nowe, czyli Credit Agricole i Pekao. PSP pisze, że w obu bankach Blik znajdzie się najpóźniej 1 czerwca bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Płatności mobilne dla klientów Auchan

Natomiast fakt, że oba banki zamierzają przystąpić do systemu Blik, niespodzianką nie jest. Niedawno przedstawiciele Credit Agricole zadeklarowali, że wdrożenie nastąpi w II kw. br. Z moich nieoficjalnych informacji wynika, że może to być nawet w kwietniu. Natomiast Pekao kilka tygodni temu podpisał umowę z PSP. Podczas związanej z tym konferencji prasowej zadeklarowano udostępnienie Blika klientom w II kw. 2018 r.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies