Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Działacie w branży fintech? Waszej firmy nie może zabraknąć na Mapie Polskiego Fintechu. Zgłoście się!

Wypełnienie bezpłatnej ankiety zabierze Wam tylko kilka minut i zagwarantuje obecność w pierwszym, tak kompleksowym katalogu w polskiej branży fintech

W ubiegłym roku na stronach Cashless ukazało się Abecadło polskiego fintechu. Była to pierwsza na polskim rynku próba skatalogowania firm działających w obszarze fintech. Publikacja spotkała się z dużym zainteresowaniem osób odwiedzających Cashless jak i przedstawicieli firm. Ta pozytywna reakcja czytelników zachęciła redakcję Cashless do pracy nad rozwojem Abecadła. Efektem tego będzie Mapa Polskiego Fintechu.

Z założenia Mapa Polskiego Fintechu ma być najbardziej kompleksowym na polskim rynku opracowaniem dla i o branży fintech. Znajdą się tu informacje o wszystkich działających w Polsce przedsiębiorstwach oferujących usługi z zakresu fintech, insurtech i regtech.

Przeczytajcie także: Oto wszystkie polskie fintechy

Mapa będzie narzędziem pomocnym np. dla inwestorów zainteresowanych celami inwestycyjnymi we wskazanym obszarze, managerów firm finansowych poszukujących rozwiązań technologicznych dla reprezentowanych przez siebie organizacji, startupowców analizujących sytuację rynkową przed rozpoczęciem nowej działalności w obszarze fintech, wreszcie konsumentów pragnących znaleźć alternatywę dla usług finansowych, z których korzystają. Na podstawie danych zebranych podczas prac nad Mapą Polskiego Fintechu wybrane firmy zostaną nominowane do tytułu Fintech Roku oraz Fintech Future. Zwycięzców wybierze kapituła złożona ze znanych ekspertów i managerów finansowych.

Mapa Polskiego Fintechu powstaje przy współpracy redakcji Cashless z Fundacją Fintech Poland oraz znaną międzynarodową firmą doradczą Accenture. W odniesieniu do poszczególnych podmiotów umieszczonych na mapie zestawienie zawierać będzie m.in. nazwę firmy, imię i nazwisko osoby zarządzającej, podstawowe dane teleadresowe, charakterystykę rozwiązania oferowanego przez dany podmiot, logo firmy, itd.

Przeczytajcie także: Nowy pomysł współtwórcy Aliora

Przedsięwzięcie nie uda się jednak bez Waszej pomocy. Jeżeli pracujecie w firmach oferujących usługi z zakresu fintech lub sami posiadacie taki biznes, nie może Was zabraknąć na Mapie Polskiego Fintechu. Stąd prośba redakcji Cashless o wypełnienie prostej ankiety. Zabierze to Wam najwyżej kilka minut i zagwarantuje, że logo Waszej firmy znajdzie się na Mapie Polskiego Fintechu.

W ciągu kilku ostatnich dni redakcja Cashless wysłała zaproszenia do wypełnienia ankiety do wszystkich znanych sobie firm z branży fintech. Jeśli nie dostaliście takiego zaproszenia, a uważacie, że powinniście znaleźć się na Mapie Polskiego Fintechu, koniecznie napiszcie e-mail na adres kontakt@cashless.pl z MAPA FINTECH w tytule. Otrzymacie dostęp do ankiety online wraz z instrukcją jej wypełnienia. Gorąco zachęcam.

KATEGORIA
TEMAT DNIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies