Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ciekawa usługa w aplikacji SkyCash. Teraz przy jej pomocy możecie płacić za prąd

Możliwość doładowania przedpłaconych liczników oparta jest o rozwiązanie firmy Blue Media

SkyCash wprowadził możliwość doładowywania przedpłaconych liczników energii elektrycznej za pośrednictwem swojej aplikacji. Tego typu liczniki są instalowane np. w ośrodkach rekreacyjnych, domkach letniskowych czy mieszkaniach pod wynajem. Firmy energetyczne zakładają je również odbiorcom, którzy mają problemy z terminowym opłacaniem faktur za prąd.

Przeczytajcie także: Inny numer karty po każdej płatności

Aby doładować licznik przedpłacony za pomocą SkyCash należy wejść w aplikacji w okno doładowania, podać numer licznika i zeskanować cyfrowy kod kreskowy z indywidualnej karty przypisanej do punktu poboru energii, a następnie zadeklarować kwotę zakupu, wybrać rodzaj płatności oraz zatwierdzić transakcję. Pieniądze natychmiast zasilą licznik.

Przeczytajcie także: Wszystkimi kartami mBanku już można płacić za bilety we Wrocławiu

Dzięki współpracy z Blue Media SkyCash oferuje doładowania liczników operatorów energetycznych takich jak Enea, RWE, Tauron czy PGE. W tym zestawieniu brakuje firmy Energa, która jest liderem pod względem liczby zainstalowanych liczników tego typu. Jak jednak powiedziano mi w biurze prasowym Blue Media umowa z tą firmą została już podpisana. W ciągu następnych tygodni klienci firmy Energa dostaną więc możliwość doładowania swojego licznika za pośrednictwem SkyCash. Z liczników przedpłaconych korzystać ma już około miliona gospodarstw domowych w Polsce.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies