Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacja mobilna Credit Agricole teraz także dla właścicieli małych firm

Najnowsza aktualizacja apki właśnie pojawiła się w marketach Google Play i App Store, jest też dostępna dla użytkowników Windows Phone

Mali i średni przedsiębiorcy mogą już korzystać z aplikacji mobilnej CA24. Credit Agricole udostępnił swoją apkę tej grupie klientów oraz umożliwił im podpięcie do niej rachunków firmowych. Klienci, którzy dotychczas nie korzystali z serwisu mobilnego tego banku, muszą podpisać umowę bankowości elektronicznej. Mogą to zrobić w dowolnej placówce, a także za pomocą serwisu internetowego.

Przeczytajcie także: Do przedsiębiorców trafiło już 7 tys. darmowych terminali

Klient, który posiada konto indywidualne i firmowe loguje się do aplikacji jednym hasłem. Może przełączać widok pomiędzy tymi profilami bez konieczności ponownego logowania. Jeśli posiadacie kilka rachunków, możecie ustanowić jeden domyślny, który wyświetli się bezpośrednio po zalogowaniu. W przypadku prowadzenia wielu firm, każda z nich będzie prezentowana w ramach osobnego profilu.

Przeczytajcie także: Polscy klienci niemieckiego Amazona mogą zbierać punkty Payback

Oferta dla biznesu to kolejne w tym miesiącu usprawnienie w aplikacji CA24 Mobile. Bank w połowie marca wprowadził kilka nowości, o których mogliście przeczytać w tym miejscu. Była to przede wszystkim informacja na temat salda na rachunku przed zalogowaniem. Dzięki niej możecie widzieć stan konta w złotych lub procentowo, w zależności od tego jak zdefiniujecie poziom salda dla 100 proc. Ponadto aplikacja CA24 Mobile, poza dotychczasowym wyborem pomiędzy językiem polskim i angielskim, została rozszerzona o wersję francuską i ukraińską.


KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies