Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płacisz za bilety kolejowe aplikacją SkyCash? Dostaniesz 10 proc. zwrotu

Nowa promocja trwa do końca lipca i powinna ucieszyć szczególnie tych wszystkich, którzy wybierają się na urlop pociągiem

W ramach promocji prawo do zwrotu jednej dziesiątej kwoty wydanej na zakup biletów Intercity mają klienci korzystający z płatności za pośrednictwem aplikacji SkyCash oraz IC Mobile Navigator.

Przeczytaj także: mPay rozszerza działalność nad morzem

Ale uwaga! Zwrot przysługuje za drugi zakup. Oznacza to, że aby uzyskać bonus, trzeba dokonać dwóch transakcji, np. najpierw kupić bilet „tam” a później bilet „z powrotem”. Zwrot będzie dotyczył tylko biletu „z powrotem”.

Zresztą ciekaw jestem, czy taka konstrukcja promocji nie jest celowa. W Intercity wciąż nie można kupić biletu „tam” i „z powrotem” podczas jednej transakcji.

Organizatorzy promocji nie określili maksymalnej ceny drugiego biletu uprawniającego do zwrotu ani jego maksymalnej wysokości. Pieniądze ze wzrotu trafią na konto SkyCash i będą mogły zostać wykorzystane na dowolne zakupy, które umożliwia ta aplikacja.

Przeczytaj także: Euro Bank rezygnuje z Blika

Promocja trwa do końca lipca i dotyczy pociągów oznaczonych jako EIC oraz EIP.

Tegoroczne wakacje obfitują w promocje płatności mobilnych. Ostatnio o kolejnej odsłonie akcji „Blikomania” poinformowała spółka Polski Standard Płatności. Wcześniej promocję ogłosił operator aplikacji mPay a dla użytkowników aplikacji płatniczej PeoPay bank Pekao.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies