Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Blik już dostępny dla klientów Raiffeisen Polbanku

W markecie Google Play dostępna już jest aktualizacja aplikacji Mobilny Portfel, zawierająca nową funkcję. Wkrótce pojawi się też w App Store

Najnowsza wersja aplikacji mobilnej Raiffeisen Polbanku umożliwia już dokonywanie transakcji przy pomocy systemu Blik. Aktualizacja apki na urządzenia z systemem Android pojawiła się kilka godzin temu. Jak podaje biuro prasowe banku, w ciągu kilku godzin powinna pojawić się też aktualizacja aplikacji na urządzenia z systemem iOS.

Przeczytajcie także: Karta miała być darmowa a bank i tak pobrał opłatę?

Biuro prasowe Raiffeisen Polbanku już w grudniu 2017 roku informowało o uruchomieniu Blika dla wybranych klientów w ramach testów family and friends. Start usługi dla wszystkich klientów miał nastąpić jeszcze w styczniu. Jak widać, proces wdrożenia nieco się przedłużył. Użytkownicy Mobilnego Portfela mogą za pomocą Blika płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wyciągać pieniądze z bankomatów.

Przeczytajcie także: Ile metod uwierzytelnienia będzie zawierać Polish API?

Aktualnie Blikiem zapłacicie już w 11 bankach. Poza Raiffeisen Polbankiem są to Alior, BGŻ BNP Paribas, BZ WBK, Getin, ING, mBank, Millennium, Orange Finanse, PKO BP i T-Mobile Usługi Bankowe. W II kwartale tego roku Blik pojawi się także w aplikacji mobilnej PeoPay banku Pekao, o czym więcej przeczytacie w tym miejscu.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies