Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Obiecują dowieźć świeżą żywność w każde miejsce w kraju. Nowy pomysł supermarketu internetowego

Skonstruowanie oferty było możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnych pojemników pozwalających kurierom przewozić żywność na duże odległości

Dziś takie produkty jak nabiał czy mięso przez internet zamówić mogą mieszkańcy jedynie wybranych miejscowości w Polsce. Ograniczenie wynika z odległości dzielącej zamawiającego od centrum dystrybucyjnego. Pomysł jak ten problem rozwiązać, znalazł jeden z supermarketów online, działający pod nazwą Polskikoszyk.pl.

Przeczytajcie także: Narodziny oraz imię dziecka zgłosicie przez internet

Koncepcja firmy polega na wyposażeniu kurierów w opakowania termiczne, zwane coolboksami, w których przewożona jest zamawiana żywność. Coolbox to koperta lub pudełko wypełnione wkładami chłodniczymi, umożliwiające transport jedzenia na duże odległości. Przedstawiciele sklepu deklarują, że są w stanie dowieźć produkt w odpowiedniej temperaturze w dowolne miejsce w Polsce.

Przeczytajcie także: Nowe zagrożenie dla branży płatniczej

Dostarczenie zamówionych produktów przy wykorzystaniu opakowania termicznego wiąże się z dodatkowym wydatkiem. Przy przesyłce o wadze do 1 kg za dostawę trzeba będzie zapłacić 7,99 zł ponad standardowy koszt kuriera. Przy paczce do 15 kg koszt opakowania wyniesie 20,96 zł. Opłata działa na zasadzie kaucji zwracanej po oddaniu opakowania chłodniczego kurierowi przy okazji kolejnego zamówienia.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies