Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacja na zegarek od Cinkciarza.pl

Teraz sprawdzicie kurs waluty nie wyciągając z kieszeni smartfona

Moda na smart zegarki ciągle trwa. Postanowił z niej skorzystać także cinckarz.pl. Przygotował aplikację, która działa na zegarkach z systemem Android Wear i umożliwia wyświetlenie aktualnych kursów trzech wybranych walut.

Aplikację instaluje się na smartfonie, który komunikuje się z zegarkiem za pomocą technologii Bluetooth. Oprogramowanie co godzinę uaktualnia wyświetlane na ekranie zegarka informacje. W razie potrzeby aktualizacji można także dokonać ręcznie.

Przeczytaj także: Nowe funkcje w aplikacji IKO

W tej chwili najpopularniejsze na rynku markowe smartwatche kosztują od kilkuset do ok. 1,5 tys. zł. Oferują je właściwie wszyscy najważniejsi producenci smartfonów od Samsunga począwszy, przez Sony, LG aż po Motorolę. Na razie pozostają jednak tylko fajnym gadżetem. Nie są zbyt użyteczne, przede wszystkim ze względu na słabą baterię. Po prostu jeśli z urządzenia korzystamy aktywnie, w większości przypadków baterii nie wystarcza nawet na jeden dzień.

Przeczytaj także: Aplikacja BZ WBK zamiga

Dopóki producenci sprzętu nie rozwiążą tego problemu, ja sobie takiego zegarka nie kupię. Już i tak muszę przy sobie nosić powerbank, aby w razie potrzeby podładować fablet-smartfon, który przy dużym ekranie i intensywnej pracy też potrafi nie dożyć wieczora.

Cinkciarz.pl to serwis wymiany walut online m.in. dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców, podróżnych oraz osób spłacających kredyty walutowe. W ramach serwisu klienci mogą wymieniać pieniądze przez internet (do ich dyspozycji są trzy systemy transakcyjne) oraz korzystać z kart walutowych.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies