Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Rodzinnych świąt Bożego Narodzenia

Przyjmijcie życzenia od redakcji Cashless

Boże Narodzenie to najpiękniejsze święta w kalendarzu. Nie wiem, czy tak mają wszyscy, ale moje najlepsze wspomnienia z dzieciństwa wiążą się właśnie z okresem tych Świąt. Być może więc Wasze dzieci i wnuczęta do końca życia zapamiętają nie wakacje nad morzem czy wspólny wyjazd do aquaparku, ale to co wydarzy się w Waszym domu przez najbliższych kilka dni. Nie zepsujcie im wspomnień. Odłóżcie smartfony na półkę, przestańcie myśleć o pracy i pieniądzach, skupcie się na swoich bliskich.

I właśnie tego życzy Wam redakcja Cashless – rodzinnych Świąt. Oby na dworze było zimno i biało, a w Waszych domach czy mieszkaniach ciepło i serdecznie. Aha, i nie zapomnijcie zostawić miejsca przy wigilijnym stole dla zbłąkanego gościa oraz uchylonych drzwi na balkon, by Święty Mikołaj miał którędy podrzucić prezenty.

Przez najbliższych kilka dni redakcja Cashless także odpoczywa. Ale tradycyjnie trzyma rękę na pulsie. Jeżeli wydarzy się coś, o czym powinniście wiedzieć, na pewno przeczytacie o tym na Cashless po Świętach. W redakcji już grzeją się klawiatury, bo kolejne newsy czekają na opisanie. Zajrzyjcie tu koniecznie w poświąteczną środę rano, by dowiedzieć się o pewnym wydarzeniu o znaczeniu historycznym dla polskiego rynku płatniczego.

KATEGORIA
TEMAT DNIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies