Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Dobra wiadomość dla klientów Raiffeisen Polbanku. Znika opłata za kartę, pojawia się cashback a wkrótce Blik

Bank wprowadza nowości do oferty już jutro

Nieczęsto się dziś zdarza, żeby jakikolwiek działający na polskim rynku bank obniżał opłaty dla klientów indywidualnych. Stąd warto odnotować decyzję Raiffeisen Polbanku. Z informacji przesłanej do klientów wynika także, iż bank przygotował kilka innych nowości, a część z nich znajdzie się w ofercie już jutro. Ale po kolei.

Przeczytajcie także: Pocztowy wprowadza darmowe konto dla emerytów

15 grudnia z tabeli opłat i prowizji Raiffeisen Polbanku znika opłata za wydanie karty debetowej w miejsce zastrzeżonej dla starszych kont, a więc Wygodnego, Aktywnego, Komfortowego i walutowego w euro. Dotychczas bank inkasował za to 15 zł lub 10 euro. Przypomnę, że posiadacze znajdującego się obecnie w sprzedaży podstawowego rachunku Wymarzonego za wydanie duplikatu karty także nie płacą.

Również 15 grudnia bank wprowadzi do oferty usługę cashback kartami Mastercarda. Cashback to możliwość wypłaty gotówki ze sklepowej kasy przy okazji dokonywania płatności bezgotówkowej za zakupy. Cashback mastercardami ma maksymalny limit w wysokości 500 zł i dla klientów Raiffeisen Polbanku będzie bezpłatny.

Przeczytajcie także: Przelewy ekspresowe rosną jak na drożdżach

Przy okazji zmian wchodzących właśnie w życie Raiffeisen Polbank zapowiedział udostępnienie w najbliższym czasie swoim klientom Blika oraz nowego ubezpieczenia Wymarzone Zakupy. Zdecydował się również wykreślić ze swoich dokumentów nazwę Qlik i zastąpić ją nazwą R-Faktura.

Jak może wiecie Qlik to usługa, która ma pozwolić na przesyłanie informacji o płatnościach np. za prąd wprost do systemu bankowości elektronicznej. Powstała na bazie porozumienia wypracowanego przez Związek Banków Polskich a zarządzać nią będzie KIR. Okazało się jednak, że nazwa Qlik jest zastrzeżona a ZBP ma już dla niej nowe określenie. Jakie – jeszcze nie wiadomo.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies