Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Sukces promocji mPay i Mastercarda. 200 tys. biletów komunikacji miejskiej już sprzedane

Tym samym pula środków przeznaczona na promocję, która miała trwać do końca roku, wyczerpała się już w połowie listopada

Przypomnę, że organizatorzy promocji pierwotnie planowali w jej ramach sprzedaż 100 tys. biletów miejskich. Te rozeszły się jednak bardzo szybko, więc wartość środków przeznaczonych na akcję podwojono tak, by liczbę biletów dostępnych w promocji zwiększyć do 200 tys. sztuk. Jak poinformował mPay na swojej stronie internetowej, pula ta właśnie się wyczerpała, co oznacza, że promocja została zakończona.

Przeczytajcie także: mBank wprowadza Android Pay w Czechach

W ramach promocji Mastercarda i mPay każdy użytkownik aplikacji mobilnej tego operatora mógł kupić za 1 zł dowolny jednorazowy lub czasowy bilet komunikacji miejskiej do 90 minut o wartości między 1,1 zł a 5 zł. Warunkiem było jedynie dokonanie płatności w aplikacji za pośrednictwem karty podpiętej do cyfrowego portfela Masterpass.

Przeczytajcie także: Rośnie mobilna sprzedaż biletów komunikacyjnych

To druga tego typu akcja zorganizowana przez Mastercarda i operatora aplikacji mPay. Poprzednia rozpoczęła się w czerwcu i zakończyła w wakacje. Prawdopodobnie dzięki niej właśnie aplikacja mPay odnotowała w III kw. bieżącego roku znaczny wzrost transakcyjności. Z najnowszego raportu Cashless na temat mobilnej sprzedaży biletów w 10 największych miastach w Polsce wynika, że w okresie od lipca do września 2017 r. użytkownicy apki mPay kupili ok. 150 tys. biletów. To mniej więcej trzy razy więcej niż w II kw. bieżącego roku.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies