Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Tak się dodaje kartę do Visa Checkout. To prostsze niż się Wam wydaje

Dzięki nowemu rozwiązaniu płatności kartą za zakupy internetowe będą jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze

Visa Checkout to narzędzie, z którego polscy użytkownicy kart mogą korzystać już od kilku tygodni. Dzięki niemu po jednorazowej rejestracji oraz podpięciu karty płatniczej do wirtualnego konta, można płacić w sklepach internetowych z poziomu komputerów, tabletów czy smartfonów tzw. jednym kliknięciem. Rejestracja i powiązanie karty jest dziecinnie proste.

Przeczytajcie także: Polska pierwszym krajem w Europie z Visa Checkout

Aby to zrobić, należy wejść na stronę Visa Checkout. Tam trzeba wybrać opcję rejestracji i podać kilka podstawowych danych, jak imię i nazwisko oraz adres e-mail. Następnie system poprosi Was o podanie informacji z karty, czyli jej numeru, daty ważności oraz kodu zabezpieczającego z rewersu (tzw. CVV2/CVC2). Opcjonalnie można też podać adres dostawy, dzięki czemu w przyszłości nie trzeba już będzie tego robić podczas zakupów.

Po wykonaniu tych czynności będziecie mogli korzystać w pełni z wygody Visa Checkout. Rozwiązanie to umożliwia dokonanie płatności za pomocą jednego kliknięcia oraz podania loginu i hasła. Wystarczy wybrać przycisk Visa Checkout na stronie sklepu i potwierdzić płatność podając nazwę użytkownika oraz hasło. Dzięki temu, aby dokonać transakcji, nie trzeba mieć przy sobie karty ani każdorazowo wprowadzać wszystkich danych. Visa Checkout umożliwia zapisanie dowolnych kart płatniczych – debetowych i kredytowych, a rejestracji można dokonać także w trakcie dokonywania zakupów i płatności, z poziomu koszyka zakupowego w e-sklepie.

Przeczytajcie także: Visa Checkout wkrótce dla wszystkich klientów przez PayU

Usługa jest przystosowana do optymalnego działania na urządzeniach o różnej wielkości wyświetlacza. O bezpieczeństwo transakcji dba wielopoziomowy system zabezpieczeń wykorzystujący m.in. usługę 3-D Secure. Jak działa Visa Checkout, możecie zobaczyć na krótkim filmie zamieszczonym tutaj. Użytkownicy Visa Checkout mają dostęp do takich samych przywilejów, jakie zapewnia im tradycyjne posługiwanie się kartami – np. możliwości skorzystania z procedury chargeback, która pozwala na odzyskanie wydanych pieniędzy w wypadku niedostarczenia kupionego w internecie towaru lub niezrealizowania usługi opłaconej kartą Visa.

Co ciekawe, abyście mogli korzystać z Visa Checkout, Wasz bank nie musi przeprowadzać żadnych prac wdrożeniowych – wystarczy mieć kartę płatniczą. Warto też dodać, że jeszcze do końca czerwca macie szansę załapać się na promocję w sklepach Euro i OleOle! Płacąc za zakupy za pośrednictwem Visa Checkout w Euro możecie zyskać rabat w wysokości nawet 150 zł, a w OleOle! 50 zł. O szczegółach promocji przeczytacie tutaj.

KATEGORIA
PORADNIKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI:

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies