Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Szykuje się długa przerwa techniczna w BGŻ BNP Paribas. Będą zmiany w sposobie korzystania z kart

Nie będzie można zmienić PIN i sprawdzić salda w bankomacie. Ale płatności i wypłaty gotówki mają być realizowane bez przeszkód

W najbliższy weekend klienci francuskiego banku muszą przygotować się na utrudnienia w korzystaniu z usług tej instytucji. BGŻ BNP Paribas ujednolica systemy obsługi kart debetowych wydawanych w przeszłości przez BGŻ i BNP Paribas. Będzie się to wiązać z dłuższą niż standardowa przerwą techniczną.

Przeczytajcie także: Pekao zachęca do akceptacji kart

W informacji rozesłanej do klientów bank zapowiada zatem, że od godz. 22.00 w najbliższy piątek aż do godz. 24.00 w sobotę nie będą dostępne bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna. Ponadto już od jutra aż do końca dnia 5 czerwca nie będzie można zmienić numeru PIN do karty w bankomacie, a od 2 czerwca od godz. 22.00 do końca następnego dnia nie będzie można sprawdzić salda w bankomacie. Dodatkowo użytkownicy kart walutowych nie będą mogli przepiąć kart pomiędzy rachunkami od godz. 18.30 2 czerwca do końca dnia 3 czerwca. Przez cały czas kartami będzie można płacić i wypłacać gotówkę.

Przeczytajcie także: Euro Bank podnosi ceny swoich usług

Przypomnę, że fuzja systemów informatycznych BGŻ i BNP Paribas została zakończona pod koniec ubiegłego roku. Wówczas nie wszystko poszło tak jak trzeba. Część klientów narzekała, że po tej operacji mieli problemy z zalogowaniem się na rachunek, wykonaniem transakcji kartami, błędnie naliczonymi ratami kredytów czy saldami rachunków, które nie zgadzały się z rzeczywistością. Klienci zapewne mają nadzieję, że przy łączeniu systemów kartowych takich przykrych niespodzianek już nie będzie.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies