Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Transakcje Blikiem z konta oszczędnościowego w Śląskim. Ale w sklepie tak nie zapłacicie

Uruchamiane właśnie funkcje Blika to tylko część nowości, jakie wchodzą do oferty ING

Zgodnie z deklaracją Śląskiego sprzed dwóch miesięcy wkrótce jego klienci korzystający z bankowości elektronicznej mają otrzymać dostęp do kilku przydatnych, nowych usług. Po pierwsze użytkownicy aplikacji mobilnej ING będą mogli dokonywać wpłat gotówki we wpłatomatach własnych banku przy wykorzystaniu systemu Blik. Z nowej tabeli opłat i prowizji wynika, że usługa ta będzie całkowicie bezpłatna. Wcześniej podobną funkcję Blika wprowadził już PKO BP.

Przeczytajcie także: TMUB rezygnują z płatności simcentrycznych

Bank udostępni także tzw. wirtualny sejf – wydzieloną przestrzeń w systemie transakcyjnym, w której będzie można przechowywać bezpiecznie różne dokumenty. Dostęp do sejfu będzie możliwy poprzez system transakcyjny oraz aplikację mobilną. Bank wprowadzi również zasadę automatycznego skreślania z listy urządzeń zaufanych smartfonów, które nie będą używane przez klientów do zarządzania rachunkiem przez 90 dni.

Przeczytajcie także: Citi Handlowy wprowadzi Android Pay

Co ciekawe klienci Śląskiego za pośrednictwem Blika otrzymają też dostęp do rachunków oszczędnościowych. Wykorzystując ten instrument nie będą jednak mogli dokonywać transakcji bezgotówkowych w ciężar kont oszczędnościowych. Będą mogli natomiast wpłacać i wypłacać gotówkę w urządzeniach własnych i Planet Cash – usługa będzie wprowadzana stopniowo od przyszłego miesiąca. Z bankomatów innych sieci będzie można korzystać nadal tylko wtedy, gdy wypłata będzie dokonywana z konta osobistego. Tak jak dotąd pierwsza taka transakcja w miesiącu będzie darmowa, a każda następna będzie kosztować 2,5 zł.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies