Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy konkurs Cashless! Do wygrania wejściówki na konferencję Payment Meeting

Mamy dwa Was dwa zaproszenia na konferencję, która odbędzie się 24 kwietnia w Hotelu Bristol w Warszawie

Banki, dostawcy płatności i akceptanci oferują coraz więcej rozwiązań płatniczych. W którą stronę to wszystko zmierza? Czy PSD II pomoże czy zahamuje te działania? Na te i inne pytania spróbują odpowiedzieć uczestnicy konferencji Payment Meeting "Merytorycznie o rozwiązaniach płatniczych", która odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia w Warszawie w Hotelu Bristol.

Przeczytajcie także: Visa Checkout już w Euro i OleOle!

Z programu konferencji wynika, że prelegenci obecnej edycji Payment Meeting poruszą kwestie dotyczące trzech grup tematycznych: przyszłości nowoczesnych płatności, szans i zagrożeń jakie niesie ze sobą dyrektywa PSD 2 oraz ostatnich najważniejszych wdrożeń w bankach i organizacjach płatniczych.

I tak, bardzo ciekawie zapowiada się wystąpienie Rafała Galińskiego, dyrektora rozwoju produktów w First Data Polska, który opowie m.in. o narzędziach i rozwiązaniach płatniczych wzmacniających lojalność klientów. Maciej Maciejewski z Visa Europe przedstawi najnowsze innowacje w płatnościach, a Dariusz Marcjasz, wiceprezes Krajowej Izby Rozliczeniowej, wskaże praktyczne aspekty wdrażania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej.

Przeczytajcie także: Mastercard szuka następców ZenCardu

Pełen program konferencji dostępny jest na tej stronie, na której można również zgłosić swój udział. Cashless jest partnerem medialnym wydarzenia. Dla czytelników ma dwa zaproszenia. Aby je otrzymać, wystarczy subskrybować Newsletter Cashless i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to akurat Wam należą się wejściówki. Odpowiedzi wysyłajcie na adres kontakt@cashless.pl do końca tygodnia, czyli do 14 kwietnia. Redakcja wybierze najciekawsze wypowiedzi, a nagrodzeni otrzymają o tym informację pocztą elektroniczną.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies