Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci MultiBanku dostaną nowy system w październiku

Obecnie trwają testy migracji rachunków na serwis transakcyjny nowego mBanku

Część klientów byłego MultiBanku czeka na ten dzień z niecierpliwością a inni z niepokojem. Jedno jest pewne: i jedni i drudzy dostaną nowy serwis transakcyjny za kilka miesięcy. – Operację przeniesienia klientów MultiBanku na nowy system planujemy przeprowadzić na przełomie III i IV kwartału – oświadczył na zakończonej przed chwilą konferencji prasowej Cezary Stypułkowski, prezes mBanku.

Przeczytaj także: Aplikacja mBanku zdecydowanie przyspieszyła

Choć jednocześnie dodał, że bardziej precyzyjna data nie została jeszcze ustalona, udało mi się dowiedzieć, że na 90 proc. będzie to IV kwartał, prawdopodobnie październik.

Wówczas „multibankowcy” dostaną serwis transakcyjny doskonale znany już klientom mBanku. Ci, którzy nie mają rachunku w tej instytucji, a chcieliby zobaczyć jak wygląda, mogą zajrzeć na stronę internetową banku, gdzie dostępna jest wersja demo.

Przy okazji migracji użytkownicy rachunków dawnego MultiBanku otrzymają również nową generację aplikacji mobilnej. Obecnie korzystają ze starej wersji, która zdecydowanie odstaje już od rynkowego standardu.

Przeczytaj także: Nowy atak hakerski na klientów mBanku

Migracja, do której przygotowuje się mBank, niesie dla niego również ryzyko. Innowacyjny system transakcyjny ze względu na całkowicie nową konstrukcję i wiele niedostępnych wcześniej funkcji, już przy okazji migracji klientów mBanku wzbudził wiele kontrowersji. Nie wszystkim klientom MultiBanku, uznawanym za bardziej konserwatywnych niż mbankowi, musi on przypaść do gustu.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies