Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bank Smart zaoferował kartę V Pay

To karta kierowana do tych klientów, którzy często odwiedzają naszych zachodnich sąsiadów

Choć może to się wydawać nieprawdopodobne, to w Niemczech nie tak łatwo jest zapłacić kartą, zwłaszcza wydaną w Polsce visą lub mastercardem. Wiele tamtejszych punktów handlowo-usługowych akceptuje tylko karty wydane przez banki działające na terenie Niemiec. Zresztą dotyczy to nie tylko naszego zachodniego sąsiada, ale także kilku innych krajów w Europie, jak np. Austrii.

Przeczytaj także: W autobusie PKS też zapłacisz kartą

Rozwiązaniem tego problemu jest właśnie karta V Pay, która traktowana jest przez niemieckich czy austriackich operatorów terminali i bankomatów jak visa wydana w Niemczech czy Austrii.

visa vpay

Bank Smart chwali się, że jako jedyny w Polsce wydaje klientom indywidualnym kartę V Pay. W przeszłości była ona jednak w ofercie BZ WBK. W przypadku polskich sklepów płacić tą kartą można wszędzie tam, gdzie znajdziemy naklejkę z logo V Pay.

Przeczytaj także: Za wydanie karta też nam każą płacić

V Pay wydawana jest do „Smart Konta EU”. Można ją zamówić poprzez serwis bankowości internetowej, mobilnej lub poprzez call center. Wkrótce bank ma zamiar zaoferować kartę V Pay także klientom posiadającym rachunek biznesowy.

Wydanie i korzystanie z karty V Pay jest bezpłatne, jeżeli jest to pierwsza i jedyna karta do rachunku. Jeżeli klient ma ich więcej, zarówno prowizja za wydanie jak i roczne używanie wynosi 5 euro.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies