Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zgłoście kandydata do eDukata - corocznego konkursu FROB

Nagrody są przyznawane za szczególne dokonania w branży płatniczej. Zostaną wręczone w marcu, podczas gali towarzyszącej piątej edycji Międzynarodowego Kongresu Płatności Bezgotówkowych

Każdy z Was może zgłosić swoją firmę, szefa lub innowacyjny produkt przez nią oferowany do nagrody eDukaty przyznawanej co roku w trakcie Międzynarodowego Kongresu Płatności Bezgotówkowych. W 2016 r. wśród laureatów znaleźli się Verifone nagrodzony za terminal mPOS e355, Polski Standard Płatności wyróżniony za Blik oraz Rafał Gołębiewski, dyrektor generalny Elavon Polska.

Przeczytajcie także: Przelaliście pieniądze na błędny numer rachunku?

Kandydatów do nagrody można zgłaszać w sześciu kategoriach: nowy produkt zmieniający rynek płatności bezgotówkowych, osobowość roku świata bezgotówkowego, firma roku świata bezgotówkowego, wydarzenie roku świata bezgotówkowego, najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych oraz najciekawszy start-up z obszaru płatności bezgotówkowych ostatnich 12 miesięcy.

Przeczytajcie także: moBiLET i SkyCash rządzą w sprzedaży biletów

Formularze zgłoszeniowe dostępne są tutaj i można je przesyłać do 20 lutego 2017 r. na adres biuro@frob.pl. V Międzynarodowy Kongres Płatności Bezgotówkowych odbędzie się 21 i 22 marca 2017 r. w warszawskim hotelu Sheraton. Wśród gości i panelistów będzie można spotkać wiele osobistości branży płatniczej z Polski i Europy. Serwis Cashless jest patronem medialnym wydarzenia.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies