Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Drugi dzień awarii w Pekao. Bank obniża prowizje

Bank uprzedza klientów o problemach na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych

Od wczoraj część klientów Banku Pekao ma problemy z zalogowaniem się na swój rachunek przez internet. Dają wyraz swemu niezadowoleniu między innymi na profilu banku na Facebooku. Biuro prasowe Pekao potwierdziło, że kłopoty mogą być. Uprzedza o tym na swojej stronie internetowej a także w mediach społecznościowych.

Przeczytajcie także: Kolejny bank chce działać w Polsce

Ponadto Pekao zapewnia, że dyspozycje klientów są realizowane normalnie we wszystkich oddziałach banku. Deklaruje przy tym, że w czasie awarii będzie naliczać za tak realizowane transakcje prowizje według stawek obowiązujących w bankowości elektronicznej. Natomiast klientom, którzy nie mogą odwiedzić jednej z placówek i z tego powodu narażeni będą na dodatkowe koszty np. w postaci odsetek od opóźnionych płatności za media, radzi by składali reklamacje.

Przeczytajcie także: Dynamiczne zmiany w statystykach Express Elixir

Co ciekawe niektórzy klienci zamieszczający wpisy na profilu Pekao na Facebooku skarżą się nie tylko na to, że nie mogą skorzystać z bankowości internetowej, ale także na to, że mają problemy z zalogowaniem do aplikacji mobilnej oraz wypłatami gotówki z bankomatów. Nie wiadomo, czy to przypadkowe sytuacje czy też awaria obejmuje także bankowość mobilną i bankomaty. Gdy tylko awaria zostanie usunięta, poinformuję Was o tym aktualizując ten tekst.

AKTUALIZACJA

Ok. godziny 15 w środę Bank Pekao poinformował, że awaria została usunięta i wszystkie systemy bankowości elektronicznej powinny działać normalnie.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies