Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
4Mobility poprawia warunki korzystania z usługi i kusi promocją

Teraz samochód można zostawić w dowolnym miejscu w centrum miasta a wypożyczający nie płaci za parking 

Prawie miesiąc temu w tym tekście skrytykowałem warszawską wersję car sharing proponowaną przez firmę 4Mobility. Pisałem, że moim zdaniem, niezbyt fortunnym pomysłem jest żądanie od osób wypożyczających samochody na minuty, by odprowadzali auta do specjalnych baz. Wskazywałem też, że konkurencja czyli np. Traficar zapewnia klientowi darmowe parkowanie w płatnych strefach, czego w 4Mobility nie było.

Przeczytajcie także: Możecie wypożyczyć samochód na minuty

Wygląda na to, że firma poprawiła swoją ofertę. Od kilku dni można pożyczyć przez aplikację i zapłacić w niej kartą za jeden z luksusowych samochodów BMW prawie tak wygodnie, jak za rower ze stacji Veturilo. A nawet lepiej, bo jeśli zaparkujecie w Śródmieściu, nie trzeba auta odprowadzać do bazy operatora tej mobilnej wypożyczalni. 4Mobility wprowadził też możliwość parkowania za darmo w całej warszawskiej płatnej strefie parkowania. Przypomnę, że w ofercie car sharing 4Mobility jest obecnie 50 samochodów w 20 bazach wynajmu – na Mokotowie, Włochach, Woli, Żoliborzu, Ursynowie i w Śródmieściu.

Przeczytajcie także: Millennium będzie sprzedawać bilety przez aplikację

Zmiany w ofercie to krok w dobrym kierunku, chociaż nadal pozostaje kwestia user experience, czyli rejestracja w aplikacji oraz wymagania dotyczące przewidywania czasu korzystania z usługi. W przekonaniu do siebie klientów wypożyczalni aut na minuty może pomóc ogłoszona właśnie promocja dla osób, które do końca roku zarejestrują się na stronie 4mobility. Jeśli to zrobią, drugą godzinę lub drugą dobę będą mogli korzystać z auta za 1 grosz.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies