
Karta Pupil to debetówka z logo organizacji Mastercard, którą BNP Paribas wydaje do kont osobistych
BNP Paribas ogłosił, że od teraz można personalizować kartę Pupil. Właściciele tego plastiku z logo Mastercard mogą za pomocą narzędzia udostępnionego na stronie internetowej banku przesłać zdjęcie zwierzaka. Jeśli to zrobią, otrzymają dwie naklejki, które będą mogli umieścić na karcie. Spróbowałem spersonalizować swoją kartę i wyglądałaby ona tak:

Nie jest to na razie stała funkcja, ale promocja trwająca od 17 listopada 2025 r. przez rok lub do wyczerpania limitu ustalonego na 2 tys. zgłoszeń.
Karta Pupil wydawana jest do Konta Otwartego na Ciebie lub Mojego Konta Premium i dostępna jest dla nowych klientów indywidualnych. Zawiera wszystkie funkcje standardowej karty debetowej, a także benefity przygotowane z myślą o opiekunach zwierząt.
Gdy karta Pupil trafiła do oferty banku, informowaliśmy, że jej użytkownicy otrzymują m.in. 10 proc. rabatu w programie Maxi Zoo Friends, 15 proc. zniżki na pakiety weterynaryjne Pethelp, 40 proc. rabatu na dwie pierwsze dostawy PsiBufet czy 10 proc. rabatu na usługi opieki nad zwierzętami w serwisie Petsy. Dodatkowo właściciel karty otrzymuje dostęp do specjalnej kategorii nagród w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.