Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
MasterCard szuka następców firmy ZenCard. Rusza nabór do kolejnej edycji projektu Start Path

Dzięki uczestnictwu w programie MasterCarda młode innowacyjne firmy mają szansę na uzyskanie wsparcia ze strony międzynarodowej organizacji

ZenCard to polski startup, który znalazł się w gronie finalistów pierwszej edycji Start Path odbywającej się wiosną 2014 roku. ZenCard zaprezentował zupełnie nowe podejście do programów lojalnościowych, wykluczające konieczność posiadania wielu kart czy gromadzenia archaicznych naklejek lub pieczątek. Teraz MasterCard liczy, że znajdą się w Polsce firmy posiadające równie innowacyjne pomysły.

Przeczytajcie także: Ruszył projekt The Heart Warsaw

Program Start Path powstał jako platforma bezpośredniej współpracy MasterCard ze startupami z całego świata. Celem projektu jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań w wielu dziedzinach: od sztucznej inteligencji przez handel po technologię blockchain. W ostatnich dwóch latach program objął ponad 90 firm z 24 branż. MasterCard aktualnie współpracuje przy projektach pilotażowych lub jest współwłaścicielem prawie 20 proc. z nich.

W każdym kwartale odbywa się nabór startupów do nowej "klasy" Start Path, na okres sześciu miesięcy. Obecnie przyjmowane są zgłoszenia do kolejnej edycji, a termin składania wniosków upływa 11 października 2016 r. o godz. 19 czasu polskiego. Można to robić za pośrednictwem strony, która znajduje się tutaj. 12 spośród zgłoszonych do programu firm zostanie zaproszonych do zaprezentowania swoich pomysłów podczas tzw. pitch day, który odbędzie się 30 listopada w Miami. Potem maksymalnie siedem firm otrzyma ofertę uczestnictwa w programie.

Przeczytajcie także: Ten startup chce pożyczać szybciej i taniej niż bank

Więcej informacji na temat programu można uzyskać podczas kilku sesji informacyjnych. Pierwsza z nich odbędzie się 30 września o godz. 3.30 czasu polskiego za pośrednictwem Twittera. W czwartek 6 października odbędą się webinaria. Aby się na nie zapisać, należy odwiedzić stronę Start Path Global.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies