Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bilety komunikacyjne w Szczecinie dostępne w aplikacji Jakdojade

Aplikacja Jakdojade pozwala na zakup biletów komunikacji publicznej już w ponad 30 miastach w Polsce

Operator aplikacji Jakdojade poinformował o wydłużeniu listy miast, w których za jej pomocą można kupować bilety komunikacji miejskiej. Obecnie znalazla się na niej stolica Pomorza Zachodniego, czyli Szczecin. W ten sposób sieć akceptacji płatności w aplikacji Jakdojade obejmuje już ponad 30 miast, wśród których są takie ośrodki jak: Wrocław, Warszawa, Trójmiasto, Poznań, czy GZM (Górny Śląski i Zagłębie).

Przeczytajcie także: Prezes PKO zapowiedział cyfrową hipotekę

Z informacji prasowej wynika, że użytkownicy Jakdojade ze Szczecina mogą kupować bilety jednorazowe i okresowe np. miesięczne i semestralne. Aby kupić bilet na przejazd komunikacją miejską w Szczecinie, należy uruchomić aplikację Jakdojade i otworzyć zakładkę „Bilety”. Po zalogowaniu i wybraniu metody płatności, konieczne jest wskazanie miasta lub regionu oraz rodzaju biletu. W przypadku biletów okresowych wymagane są dodatkowe dane, takie jak numer telefonu, imię i nazwisko oraz numer linii w przypadku zakupu biletu na jedną linię.

Zapłacić można za pomocą wirtualnego portfela lub kodu Blik, wtedy bilet zapisuje się w aplikacji. W razie kontroli należy wyświetlić wygenerowany kod QR, a także okazać dokument potwierdzający dane takie, jak PESEL lub datę urodzenia wpisane przy zakupie biletu.

Przeczytajcie także: Credit Agricole wprowadza kalkulator śladu węglowego

Aplikacja Jakdojade jest jedną z najpopularniejszych w Polsce, jeśli chodzi o planowanie podróży, sprawdzanie rozkładów jazdy, itd. Jej operator od kilku lat rozwija też płatności. Na tym polu musi konkurować przede wszystkim z aplikacjami do płatności zdalnych, wśród których w pierwszej kolejności należy wymienić SkyCash, moBiLET i mPay. Więcej o tym gdzie i czym można płacić za bilety możecie przeczytać w tekście Aplikacje do zakupu biletów komunikacji miejskiej. Które działają w Waszym mieście?

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies