Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless Fintech 2024. Kandydatów można zgłaszać tylko do końca tego tygodnia

Zwycięzców tegorocznych fintechowych nagród cashless.pl ogłosimy podczas Cashless Fintech Evening 20 czerwca 2024 r.

Redakcja serwisu cashless.pl przypomina, że trwa przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do tegorocznych nagród Cashless Fintech 2024. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do końca bieżącego tygodnia za pośrednictwem wiadomości e-mail. Nazwy lub nazwiska zgłaszanych firm lub osób prosimy przesyłać wraz z nazwą kategorii nagród oraz uzasadnieniem na adres kontakt@cashless.pl.

Przeczytajcie także: Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Cashless Breakfast, poświęcone insurtechowi

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i obecnie można zgłaszać kandydatów w sześciu kategoriach:

Green Finance, nagroda dla instytucji finansowej, która działa na rzecz ochrony środowiska. W latach poprzednich nagrodę tę zdobyły firmy Autopay Mobility oraz Adyen.

Projekt Fintech, nagroda dla najciekawszego przedsięwzięcia fintechowego, zrealizowanego w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez tradycyjne instytucje finansowe. W latach poprzednich nagrodę tę zdobyły takie projekty jak: imoje, mSzafir, Pekao z kontem na selfie, Santander za czek Blik dla uchodźców z Ukrainy i Alior Pay.

Insurtech Roku, nagroda dla instytucji, która w ostatnim roku odniosła największe sukcesy w świecie technologii ubezpieczeniowych. W latach poprzednich nagrodziliśmy w tej kategorii takie instytucje jak: Telemedico, Quantee i Simpl.rent.

Fintech Future, nagroda dla podmiotów, które prezentują największy potencjał rozwojowy w obszarze technologii finansowych. Wśród zdobywców tytułu Fintech Future w przeszłości były takie firmy jak: LeaseLink, PolcardGO, Autopay, PayEye, Vodeno i PayEye 2.0.

Osobowość Fintech, nagroda dla założycieli, właścicieli lub menedżerów firm fintechowych, którzy w ostatnim roku mogą pochwalić się najbardziej znaczącymi osiągnięciami. W latach ubiegłych tytuł ten powędrował do: Igora Zacharjasza, Sebastiana Ptaka, Bartosza Ciołkowskiego, Joanny Erdman i Dariusza Mazurkiewicza.

Fintech Roku, nagroda dla podmiotu, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy odnotował największe sukcesy w dziedzinie fintechu. W latach poprzednich nagrodą tą uhonorowaliśmy takie firmy jak: SkyCash, Autenti, Booksy, dwukrotnie Blik i PragmaGO.

Przeczytajcie także: Tak wygląda Mapa polskiego fintechu 2023

Zwycięzców Cashless Fintech 2024 wybierze Kapituła, złożona z ekspertów branży finansowej, zaproszonych przez cashless.pl. Zdobywców nagród ogłosimy podczas Cashless Fintech Evening 2024, który odbędzie się 20 czerwca bieżącego roku w Warszawie. W trakcie wydarzenia zaprezentujemy także najnowszą, siódmą już, edycję Mapy polskiego fintechu oraz towarzyszącą jej analizę polskiej branży fintech. Już teraz zapraszamy.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies