Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PragmaGO oferuje faktoring dla użytkowników terminali płatniczych Polskich ePłatności

Nowa oferta to kontynuacja współpracy obu instytucji, które wcześniej wprowadziły pożyczkę kalkulowaną w oparciu o przychody generowane na terminalach płatniczych

Kredyt, którego wysokość wyliczana jest na podstawie wpływów generowanych przez terminale płatnicze używane w firmie, nie jest niczym nowym na polskim rynku. Takie rozwiązania funkcjonują lub funkcjonowały od dawna. Można ich szukać w ofercie firm PolCard, eService czy Wealthon. Zresztą i Polskie ePłatności mają już w sprzedaży pożyczkę tego rodzaju, przygotowaną przy współpracy z fintechem PragmaGO. Teraz obie instytucje wprowadzają do oferty nowy produkt.

Przeczytajcie także: Zapraszamy do zgłaszania kandydatów do nagród Cashless Fintech

Mowa o faktoringu, czyli finansowaniu faktur. Usługa polega na tym, że firma wystawiająca dokumenty sprzedaży nie musi czekać na pieniądze do czasu, aż fakturę opłaci kontrahent. Środki dostaje od razu od faktora, czyli instytucji finansowej, którą w wypadku usługi dostępnej dla klientów PeP jest PragmaGO. Oczywiście taka usługa kosztuje swoje i często więcej niż bankowy kredyt. Do tego trzeba pamiętać, że zwykle w sytuacji, gdy kontrahent faktury nie opłaci – pieniądze trzeba będzie oddać.

Przeczytajcie także: Nowa oferta lojalnościowa od PeP

Nowością w przypadku wspólnej oferty PeP i PragmaGO jest to, że faktoring dostępny jest dla klientów korzystających z terminali płatniczych. Przedsiębiorcy, zainteresowani skorzystaniem z tego rozwiązania, w panelu klienta powinni wypełnić krótki formularz (podać nr NIP, nr telefonu i adres e-mail), a doradca klienta PragmaGO skontaktuje się i przedstawi pełną ofertę faktoringu. W jego ramach można ubiegać się o finansowanie w wysokości maksymalnie 15 mln zł.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies