Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless Fintech 2024. Zapraszamy do zgłaszania kandydatów do fintechowych nagród cashless.pl

Kapituła konkursu, złożona z ekspertów zaproszonych przez redakcję serwisu, wybierze zwycięzców w sześciu kategoriach

20 czerwca 2024 r. odbędzie się siódma edycja wydarzenia Cashless Fintech Evening. W trakcie uroczystej gali zaprezentujemy tegoroczną Mapę polskiego fintechu a także ogłosimy zdobywców nagród Cashless Fintech 2024. Zapraszamy wszystkich czytelników cashless.pl do zgłaszania kandydatów. Czekamy do końca dnia, 21 kwietnia 2024 r.

Przeczytajcie także: Oto najbardziej wpływowe kobiety branży płatniczej 2024

Podobnie jak w ubiegłym roku tak i obecnie prosimy o zgłaszanie kandydatów w sześciu kategoriach:

Green Finance, dla instytucji finansowej, która działa na rzecz ochrony środowiska. W latach poprzednich nagrodę tę zdobyły firmy Autopay Mobility oraz Adyen.

Projekt Fintech, dla najciekawszego przedsięwzięcia fintechowego, zrealizowanego w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez tradycyjne instytucje finansowe. W latach poprzednich nagrodę tę zdobyły takie projekty jak: imoje, mSzafir, Pekao z kontem na selfie, Santander za czek Blik dla uchodźców z Ukrainy i Alior Pay.

Insurtech Roku, dla instytucji, która w ostatnim roku odniosła największe sukcesy w świecie technologii ubezpieczeniowych. W latach poprzednich nagrodziliśmy w tej kategorii takie instytucje jak: Telemedico, Quantee i Simpl.rent.

Fintech Future, dla podmiotów, które prezentują największy potencjał rozwojowy w obszarze technologii finansowych. Wśród zdobywców tytułu Fintech Future w przeszłości były takie firmy jak: LeaseLink, PolcardGO, Autopay, PayEye, Vodeno i PayEye 2.0.

Osobowość Fintech, dla założycieli, właścicieli lub menedżerów firm fintechowych, którzy w ostatnim roku mogą pochwalić się najbardziej znaczącymi osiągnięciami. W latach ubiegłych tytuł ten powędrował do: Igora Zacharjasza, Sebastiana Ptaka, Bartosza Ciołkowskiego, Joanny Erdman i Dariusza Mazurkiewicza.

Fintech Roku, dla podmiotu, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy odnotował największe sukcesy w dziedzinie fintechu. W latach poprzednich nagrodą tą uhonorowaliśmy takie firmy jak: SkyCash, Autenti, Booksy, dwukrotnie Blik i PragmaGO.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wprowadza do oferty kartę tenisową

Aby zgłosić kandydatów do wybranych lub wszystkich kategorii, należy wysłać e-mail na adres kontakt@cashless.pl z nazwą podmiotu, nazwą kategorii, do której chce się go zgłosić oraz uzasadnieniem zgłoszenia. Zwycięzców spośród kandydatów zweryfikowanych przez zespół cashless.pl, wybierze Kapituła konkursu. Zapraszamy.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies