Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kto jest najbardziej wpływową kobietą w branży płatniczej 2024 r.? Odpowiedź już 7 marca podczas Cashless Club

Wraz z wynikami rankingu zaprezentujemy także listę wschodzących gwiazd polskich płatności

Ranking najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej ma już sześć lat. Podczas zbliżającego się wydarzenia z cyklu Cashless Club, które odbędzie się 7 marca w Warszawie, zaprezentujemy wyniki tegorocznej edycji rankingu. Pokażemy też listę wschodzących gwiazd polskiej branży płatniczej, czyli pań, które mogą odgrywać w płatnościach ważną rolę w najbliższej przyszłości.

Przeczytajcie także: W wyniku ataku hakerskiego Pepco straciło ponad 15 mln euro

Szósta edycja rankingu, podobnie jak wszystkie poprzednie, powstaje przy współpracy z Kapitułą, złożoną z ekspertek i ekspertów cenionych w świecie finansów. Znajdują się w niej np. uczestniczki poprzednich edycji rankingu. Kapituła co roku zgłasza kandydatki, które następnie są weryfikowane przez Prezydium Kapituły. W jego skład z kolei wchodzą zwyciężczynie poprzednich edycji rankingu. Po weryfikacji członkinie i członkowie Kapituły głosują, przyznając punkty Paniom umieszczonym na liście.

Przypomnę, że w poprzednich edycjach rankingu tytuł najbardziej wpływowej kobiety polskiej branży płatniczej zdobyły m.in.: Joanna Erdman (mBank i fundacja Polska Bezgotówkowa), Kamila Kaliszyk (Mastercard) oraz Joanna Seklecka (eService).

Przeczytajcie także: Zapraszamy na Cashless Breakfast poświęcony sztucznej inteligencji

Po ogłoszeniu wyników na stronie cashless.pl będzie można zapoznać się z raportem zawierającym wszystkie informacje o rankingu. Znajdą się w nim sylwetki czołowej "40" najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej oraz wschodzących gwiazd. Partnerami głównymi tegorocznego rankingu, wydarzenia Cashless Club oraz publikowanego raportu są: Mastercard i Visa. Partnerem wspierającym jest firma Tag Systems Member of Austria Card Holdings a Partnerem merytorycznym – Fundacja Polska Bezgotówkowa.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies