Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Spółka ITCARD nawiązała strategiczną współpracę z firmą Auriga

Polska instytucja będzie wykorzystywać oprogramowanie firmy Auriga do zarządzania siecią bankomatów

Polski fintech ITCARD poinformował o nawiązaniu strategicznej współpracy z firmą Auriga. Wywodzący się z Włoch podmiot niedawno przejął większość udziałów w F1 Solutions i aktualnie przekształca się w spółkę Auriga Poland. Auriga jest globalnym dostawcą oprogramowania dla bankowości i instytucji działających w obszarze płatności.

Przeczytajcie także: ITCARD poprawia funkcjonalność terminali płatniczych

ITCARD wykorzysta oprogramowanie Auriga do zarządzania siecią swoich bankomatów pochodzących od różnych dostawców, co umożliwi optymalizację kosztów operacyjnych i technologicznych, przy jednoczesnej poprawie dostępności systemów oraz skróceniu czasu wprowadzania na rynek nowych usług.

– Wybraliśmy Aurigę ze względu na jej zaawansowane oprogramowanie do zarządzania bankomatami od różnych dostawców. Jesteśmy przekonani, że ta decyzja przyczyni się do zwiększenia efektywności naszej sieci, a współpraca z Aurigą pozwoli nam lepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Pierwszych 250 recyklerów z 7000 urządzeń przetwarzanych przez ITCARD już działa, korzystając z oprogramowania dostarczonego przez Auriga – powiedział cytowany w dzisiejszym komunikacie Jarosław Chrzanowski, prezes ITCARD.

Przeczytajcie także: Szef Viva Wallet idzie do sądu

ITCARD to największa w Polsce firma przetwarzająca transakcje finansowe, która obsługuje wszystkie obszary zarządzania płatnościami, w tym karty, bankomaty i terminale płatnicze. Zarządza bankomatami i wpłatomatami dla głównych banków (ok. 3000 urządzeń), a także ma własną sieć tych urządzeń Planet Cash (ponad 4400 w całym kraju).

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies