Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość we Wrocławiu. Za bilety komunikacji miejskiej można płacić Visą Mobile

Rozwiązanie sprawdzi się zarówno na stronie internetowej urbancard.pl, jak i w aplikacji Urbancard, które obsługuje Mennica Polska

Pasażerowie komunikacji miejskiej we Wrocławiu mogą płacić za bilety z pomocą Visa Mobile. Narzędzie sprawdzi się zarówno na stronie internetowej urbancard.pl, jak i w aplikacji Urbancard. To części systemu przygotowanego przez Mennicę Polską.

Przeczytajcie także: ZEN rozszerza współpracę z PrivatBankiem

Aby móc korzystać z nowego rozwiązania, należy pobrać aplikację Visa Mobile (znajdziecie ją w popularnych marketach z apkami) i zarejestrować się w niej. W procesie tym konieczne będzie dodanie do aplikacji karty Visa, podanie danych osobowych oraz numeru telefonu. Należy też ustalić numer PIN niezbędny do zatwierdzania transakcji.

Przeczytajcie także: Kolejne banki na celowniku UOKiK

W trakcie płatności za bilety komunikacji miejskiej, pasażer powinien w aplikacji Urbancard lub w adekwatnym serwisie internetowym wskazać Visa Mobile jako preferowaną formę płatności i wpisać numer telefonu podany podczas rejestracji. Pozostaje potwierdzić działanie ustalonym wcześniej numerem PIN. Proces ten będzie wyglądał nieco inaczej, jeśli klient realizuje go w aplikacji banku, który wspiera Visa Mobile (m.in. ING, Nest Bank, banki spółdzielcze BPS i SGB).

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies