Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
WeSub wprowadza zmiany w NieSklepie. Teraz jego oferta jest dostępna także dla klientów indywidualnych

NieSklep to serwis, za pośrednictwem którego można wynajmować pełnowartościowy używany sprzęt elektroniczny, taki jak np. smartfony czy laptopy

WeSub, czyli polski fintech specjalizujący się w oferowaniu narzędzi do subskrypcji, m.in. sprzętu elektronicznego, poinformował o zmianach w prowadzonym przez niego NieSklepie. Od teraz z oferty tego serwisu mogą korzystać nie tylko firmy, jak było dotychczas, ale także klienci indywidualni. – Od teraz więc NieSklep oferuje usługę subskrypcji dla firm oraz najem konsumencki – mówi Paula Nadaj z WeSub.

Przeczytajcie także: Liczba subskrypcji przedmiotów wzrosła o ponad 150 proc.

NieSklep to serwis internetowy, w którym znajdują się oferty subskrybowania pełnowartościowych przedmiotów używanych wcześniej od nowości przez klientów WeSub i partnerów tej spółki. W ofercie NieSklepu znajdują się m.in. smartfony, laptopy, tablety, smartwatche czy słuchawki. Na przykład w specjalnej ofercie można mieć MacBook Air M1 za 99 zł miesięcznie. Dodatkowo WeSub zapewnia, że za każde zasubskrybowane używane urządzenie sfinansuje zasadzenie jednego drzewa. Spółka współpracuje przy tym projekcie z platformą posadzimy.pl, która walczy z deforestacją i zmianami klimatycznymi.

Przeczytajcie także: mBank zaordynował poważne podwyżki opłat i prowizji

WeSub tworzy rozwiązania, które pozwalają sklepom internetowym czy stacjonarnym dodawać subskrypcję jako metodę płatności. Dzięki temu klienci firmowi mogą wynająć jakiś przedmiot (np. komputer, smartfon, ale też sprzęt gastronomiczny) zamiast kupować go na raty czy brać w leasing. Klient nie spłaca wartości przedmiotu, lecz płaci za korzystanie z niego – to usługa, którą przedsiębiorca może ująć w kosztach. Po zakończeniu umowy nie jest wymagane wykupienie sprzętu.

Za usługę najmu konsumenckiego, odpowiada firma RentUp, należąca do grupy WeSub. Można z niej skorzystać zawierając umowę najmu nie tylko na wspomnianym NieSklepie, ale również np. w sieci placówek Komputronik. Co ciekawe polski fintech rozpoczął ekspansję zagraniczną. Z jego usług mogą już korzystać klienci w Szwajcarii i Francji.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies