Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao zachęca do otwierania kont oszczędnościowych. W promocji oferuje oprocentowanie w wysokości 7 proc.

Dodatkowo bank obiecuje nagrodę za otwarcie rachunku online

Pekao poinformował o promocyjnym oprocentowaniu na kontach oszczędnościowych otwieranych z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium. Z tej oferty można skorzystać do 3 kwietnia br. Jest ona skierowana do osób pełnoletnich, które w okresie od 1 kwietnia 2023 roku do 8 stycznia 2024 roku nie posiadały rachunku w tym banku, ale też obecnych klientów, o ile spełniają wymagania.

Przeczytajcie także: Revolut wkracza na rynek kredytów hipotecznych

Owe wymagania sprowadzają się do tego, że suma średniomiesięcznych sald na rachunkach klienta w każdym badanym miesiącu w wyżej wymienionym czasie nie była wyższa niż 2 tys. zł. Konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem można otworzyć online (w serwisie Pekao24 lub aplikacji PeoPay), a także w oddziałach banku i placówkach partnerskich.

Klienci, którzy założą Konto Oszczędnościowe wraz z Kontem Przekorzystnym, mogą liczyć na oprocentowanie wynoszące 7 proc. w skali roku do 100 tys. zł przez 5 miesięcy od jego otwarcia. W przypadku Konta Oszczędnościowego Premium z Kontem Świat Premium posiadacze zyskają 7 proc. w skali roku do 200 tys. zł przez 5 miesięcy.

Przeczytajcie także: Zing już działa

Instytucja zaznacza, że klienci mogą w aplikacji PeoPay wykonywać darmowe nielimitowane przelewy z kont oszczędnościowych na konto osobiste i bezpłatnie wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów przy użyciu złotej karty do kont osobistych.

Dodatkowo za otwarcie Konta Przekorzystnego online i spełnienie odpowiednich warunków można otrzymać bonus o wartości łącznej 200 zł. Aby zgarnąć tę nagrodę, należy przede wszystkim założyć rachunek online między 9 stycznia a 3 kwietnia br. (otrzyma się za to 50 zł). Jeśli klient wykona minimum pięć transakcji kartą przypisaną do konta w każdym z trzech kolejnych miesięcy, zyska dodatkowe 150 zł.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies