Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Byli managerowie Autopay poszli na swoje. Ptak i Wesołowski założyli firmę doradczą

Były prezes oraz były dyrektor departamentu sprzedaży Autopay założyli spółkę happy birds

Sebastian Ptak, w latach 2019-2022 prezes, i Krystian Wesołowski, w latach 2018-2023 dyrektor departamentu sprzedaży w Autopay, założyli firmę doradczą. Od sierpnia bieżącego roku działa pod nazwą happy birds. Firma ma oferować kompleksowe wsparcie doradcze, unikatowe know-how oraz autorskie metody warsztatów.

Przeczytajcie także: Mogliście stracić dostęp do płatności odroczonych Revoluta

Zarówno Ptak, jak i Wesołowski są managerami dobrze znanymi w polskiej branży płatniczej. Obaj przez wiele lat byli związani z sopocką spółką Blue Media, od niedawna działającą pod marką Autopay. Sebastian Ptak pracował tu od 2004 r., gdy został dyrektorem zarządzającym. Później pełnił funkcje m.in. dyrektora wykonawczego, członka zarządu i wreszcie prezesa. W 2020 r. zdobył nagrodę Cashless Fintech w kategorii Osobowość Fintech. Z kolei Krystian Wesołowski rozpoczął swoją przygodę w Blue Media w 2005 r., jako specjalista w contact center, później awansował na różne stanowiska aż po funkcję dyrektora departamentu sprzedaży.

Przeczytajcie także: Konto Mieszkaniowe w Pekao założycie w pełni zdalnie

A samo Autopay, z którego wywodzą się managerowie, ma za sobą rok pełen zmian i wyzwań. Spółka przeszła przede wszystkim wspomniany już przeze mnie wyżej rebranding. Pod nową marką chce się rozwijać w pięciu obszarach, a nowy inwestor ma jej pomóc w międzynarodowej ekspansji. Więcej na temat tych procesów m.in. w tekście Zmiany w Blue Media. Wszystkie spółki grupy będą działać pod wspólną marką Autopay.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies