Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Fintech Goodie od Millennium wprowadził do oferty nowy rodzaj kart przedpłaconych

Nowe karty Goodie, w przeciwieństwie do oferowanych do tej pory kart podarunkowych, pozwalają na wielokrotne doładowywanie

Biuro prasowe Millennium potwierdziło informację cashless.pl z października tego roku na temat nowości w ofercie kart należącego do banku fintechu Goodie. – Goodie udostępnia nowy produkt – eKartę z opcją wielokrotnego zasilenia. Wirtualna karta uzupełnia lukę na rynku bonusów, benefitów pracowniczych oraz nagród w konkursach i loteriach – czytam w informacji prasowej Millennium.

Przeczytajcie także: Millennium zmienia stronę logowania na rachunki

Jak może wiecie, Goodie od dawna już oferuje wirtualne podarunkowe karty przedpłacone Visa. Karty te można zamówić i wysłać w postaci cyfrowej np. dziecku czy przyjacielowi. Zarządza się nimi za pomocą aplikacji mobilnej. Kart tych nie można jednak doładowywać. Ale przy okazji jednej z ostatnich aktualizacji apki Goodie fintech zdradził plany wprowadzenia kart doładowywanych. Pisaliśmy o tym w tekście Wkrótce nowość w aplikacji Goodie. Fintech zaoferuje karty płatnicze, które będzie można doładowywać.

eKarta z możliwością doładowania umożliwia płacenie za towary i usługi w Polsce w każdym sklepie – można je dodawać do cyfrowych portfeli Apple Wallet i Google Wallet. Można też zawęzić opcje wydatków z tej eKarty i ograniczyć ją tematycznie do wybranej kategorii tj.: eKarta lunchowa, eKarta paliwowa, eKarta sport i kultura czy eKarta do wykorzystania w konkretnym miejscu (np. w wybranej restauracji albo sklepie). Wirtualne karty przedpłacone od Goodie są przeznaczone przede wszystkim dla pracodawców i biznesu. Wyróżniają się także pod względem estetyki – ich wizerunek może korespondować z tematyką zasilenia.

Przeczytajcie także: Millennium uruchamia nową usługę dla biznesu

Millennium pisze w komunikacie prasowym, że dodatkową zaletą korzystania przez pracodawców z eKarty lunchowej jest szereg udogodnień podatkowych, m.in. zwolnienie z podatku VAT, zwolnienie ze składki ZUS do 450 zł miesięcznie dla pracownika, a wartość zasilenia stanowi koszt uzyskania przychodu oraz może być finansowana z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Aby zamówić doładowywaną kartę Goodie, należy skontaktować się z doradcą Goodie. Fintech deklaruje, że proces zamawiania i aktywacji kart odbywa się całkowicie zdalnie. Jednak nie można go przeprowadzić od początku do końca za pomocą aplikacji.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies