Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy sezon Bezgotówkowego podcastu cashless.pl. W pierwszym odcinku Arek Szulczyński opowiada o płatnościach przyszłości

Co wspólnego z płatnościami ma film Matrix? Jakie są, a jakie powinny być płatności? Dlaczego w Japonii tak popularna jest usługa Suica?

Rozpoczynamy drugi sezon Bezgotówkowego podcastu cashless.pl. Zapraszamy do słuchania rozmów z ekspertami, managerkami i managerami świata finansów. Poruszamy tematykę nowoczesnych technologii, bezpieczeństwa płatności, ale także ESG i równości płci w bankach, organizacjach płatniczych, w branży płatności bezgotówkowych.

Przeczytajcie także: 32. Bezgotówkowy podcast cashless.pl – "Krytycznie o ESG"

Co wspólnego z płatnościami ma film Matrix? Jakie są, a jakie powinny być płatności? Dlaczego w Japonii tak popularna jest usługa Suica? Z Arkiem Szulczyńskim, ekspertem zajmującym się analizą trendów technologicznych i konsumenckich oraz ich wpływu na strategię rozwoju marek, rozmawiam o płatnościach przyszłości, najciekawszych technologicznie rozwiązaniach oraz bezpieczeństwie konsumenta.

Arek Szulczyński jest także jednym z gości organizowanej przez fundację Polska Bezgotówkowa konferencji Future of payments, która odbędzie się 30 listopada 2024 r. w Warszawie.

KATEGORIA
NASZ GOŚĆ
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies