Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
32. Bezgotówkowy podcast cashless.pl – "Krytycznie o ESG"

Do dyskusji zaprosiłem Justynę Piszczatowską, redaktorkę naczelną green-news.pl oraz Andrzeja Budasza z banku BNP Paribas

W sobotę 22 kwietnia 2023 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. A jak do kwestii zrównoważonego rozwoju podchodzą instytucje finansowe? O wielkiej karierze skrótu ESG, o tym czym się różni od CSR, jakie działania firm i korporacji finansowych mają sens, a które z nich są greenwashingiem, co to jest greenwashing, rozmawiam z Justyną Piszczatowską, redaktorką naczelną serwisu informacyjnego green-news.pl oraz Andrzejem Budaszem, osobą odpowiadającą za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju w banku BNP Paribas.

Posłuchajcie także: 31. Bezgotówkowy podcast cashless.pl – stereotypy dotyczące płci w miejscu pracy

A słuchaczom i czytelnikom przypominam, że redakcja cashless.pl jak co roku przygotowuje Ranking instytucji finansowych dbających o równość zawodową i społeczną osób LGBT+. Wkrótce roześlemy ankiety i zapytamy, jak Wasze firmy realizują cele zrównoważonego rozwoju, jeśli chodzi o działania równościowe. Jeśli chcecie otrzymać ankietę i uczestniczyć w projekcie, napiszcie na adres kontakt@cashless.pl.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies