Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Uniqa wprowadza polisę Supertravel. Podnosi sumę ubezpieczenia do 2,5 mln zł i poszerza zakres ochrony

Przy okazji zmiany produktowej uruchomiono również nową wersję strony do zakupu ubezpieczeń podróżnych

Uniqa uprościła swoją ofertę polis turystycznych, jednocześnie poszerzając ich zakres. Zmianom produktowym towarzyszy przebudowa strony i kalkulatora ubezpieczeń podróżnych.

Przeczytajcie także: Digital Care Insurance jednak nie wystartuje

W miejsce dotychczasowych kilku różnych produktów Uniqa wprowadziła jedną polisę – Supertravel, dostępną w czterech wariantach. Poszczególne opcje różnią się zakresem i sumami ubezpieczenia. W najwyższym wariancie ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia nawet do 2,5 mln zł, co jest jedną z najwyższych sum ubezpieczenia dostępnych na rynku. Co również istotne, do każdego z wariantów włączona została, bez wpływu na wysokość składki, ochrona na wypadek zaostrzenia chorób psychicznych, przewlekłych i nowotworowych, do pełnej sumy kosztów leczenia.

Ubezpieczenie Supertravel obejmuje ponad 60 aktywności sportowych, w tym amatorskie uprawianie sportów letnich i zimowych. Za dodatkową opłatą do ochrony można włączyć sporty wysokiego ryzyka i ekstremalne. Amatorzy sportów zimowych mogą także zdecydować się na pakiet obejmujący: OC sportowe, sprzęt sportowy, zamknięcie tras zjazdowych, zwrot za karnet i za wypożyczony sprzęt.

Nową opcją jest też ubezpieczenie udziału własnego w wynajętym samochodzie osobowym, motocyklu lub skuterze – w przypadku kolizji lub wypadku ubezpieczyciel zwróci w ramach polisy wydatki, które klient musiałby ponieść na rzecz wypożyczalni, do kwoty 4 tys. zł.

Przykładowo za tygodniowy wyjazd w Alpy w trakcie ferii zimowych 4-osobowa rodzina zapłaci od 105 do 330 zł – w zależności od wybranej sumy ubezpieczenia. Zaś z pakietem zimowym i OC obejmującym uprawianie sportu i sprzęt sportowy będzie to od nieco ponad 300 do niespełna 530 zł.

Przeczytajcie także: O sztucznej inteligencji w ubezpieczeniach

Przy okazji wprowadzania zmian w ofercie Uniqa zdecydowała się także na przebudowę strony internetowej oraz procesu zakupowego. W ramach nowego layoutu na jednej stronie klient ma znaleźć wszystkie najważniejsze informacje o produkcie, podzielone na sekcje z wariantami, opcjami dodatkowymi i dokumentami. Z kolei intuicyjny kalkulator ma umożliwić wybór i zakup polisy w czterech prostych krokach.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies