Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ING poprawia usługę do zarządzania subskrypcjami

Od teraz bank pozwala blokować nawet pięć abonamentów na pojedynczej karcie płatniczej

ING poprawił funkcjonalność swojej usługi ułatwiającej zarządzanie subskrypcjami. Rozwiązanie zostało wprowadzone do oferty banku latem tego roku i umożliwia blokowanie płatności powtarzalnych z tytułu różnych abonamentów. Początkowo na pojedynczej karcie można było aktywować tylko jedną subskrypcję. Teraz ich liczbę zwiększono do pięciu.

Przeczytajcie także: Zarządzanie subskrypcjami w wykonaniu ING

Należy pamiętać, że po aktywowaniu blokady płatność z tytułu abonamentu nie będzie zrealizowana. Jednak w zależności od warunków świadczenia subskrypcji klient może być nadal związany umową z dostawcą usługi. Ponadto, aby system ING rozpoznał płatność subskrypcyjną, należy zrealizować przynajmniej trzy cykliczne transakcje do tego samego usługodawcy, np. operatora serwisu streamingowego. Dopiero wówczas można uruchomić blokadę.

Przeczytajcie także: Google może zainwestować w bank

ING to jedna z kilku instytucji obecnych na polskim rynku, które oferują usługę ułatwiającą zarządzanie coraz większą liczbą różnych subskrypcji i abonamentów. Nowe rozwiązanie Śląskiego dostępne jest dla posiadaczy kart wydanych do kont osobistych oraz kart przedpłaconych i kredytowych używanych przez klientów indywidualnych. Aby skorzystać z nowej możliwości, należy po zalogowaniu na konto zajrzeć do zakładki Usługi – Zaplanowane i cykliczne płatności – Subskrypcje. Tam należy wskazać abonament i zablokować wybrane płatności dla danej karty. W dowolnej chwili blokady abonamentu można anulować.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies