Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nie jest tanio. Najnowsze zegarki z Garmin Pay kosztują prawie 15 tys. zł

Mowa o serii Garmin Marq 2, która właśnie zadebiutowała na rynku

Garmin zaprezentował cztery nowe smartwatche zintegrowane z płatnościami Garmin Pay. To drugiej generacji zegarki z serii Marq: Athlete Carbon i Performance, Golfer i Commander. Ich cechą wspólną jest wysoka cena. Aktualnie są to najdroższe smartwatche w ofercie tego producenta. W zależności od modelu, trzeba za nie zapłacić od 2,3 tys. euro (Athlete Performance) do 3,2 tys. euro (Commander). W przeliczeniu na złote po dzisiejszym kursie daje to od 10,5 tys. zł do ponad 14,5 tys. zł.

Przeczytajcie także: Nowe zasady dla sprzedawców na allegro.pl

Nowe smartwatche Garmina łączy także ekran Amoled oraz średnica koperty wynosząca 46 mm. Producent zapewnia także, że baterię można naładować do 100 proc. w ok. 60 minut, a zgromadzona w niej energia pozwala na pracę przez 16 dni. Nazwy poszczególnych modeli wskazują, do jakiej grupy odbiorców są one kierowane. I tak Athlete – do biegaczy oraz amatorów kilkudziesięciu innych aktywności, Golfer – do golfistów. Z kolei Garmin Commander to zegarek taktyczny, wyposażony w funkcje przydatne podczas misji w terenie.

Przeczytajcie także: Nowy zegarek z płatnościami Garmin Pay

Wracając do Garmin Pay, to płatności zbliżeniowe, z których można korzystać na terminalach w sklepach stacjonarnych. Najpierw trzeba jednak dodać swoją kartę do aplikacji Garmina na smartfonie i aktywować usługę. Następnie można płacić smartwatchem na podobnej zasadzie jak plastikową kartą. Wcześniej jednak wydawca karty musi zintegrować swój system z systemem producenta. Obecnie Garmin Pay dostępne są dla klientów większości dużych banków detalicznych, działających na polskim rynku.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies