Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa funkcja w aplikacji mBanku – licznik transakcji kartami

Licznik pomaga sprawdzić, czy w danym miesiącu zrealizowano transakcje wymagane, by nie płacić za korzystanie z karty mBanku

W aplikacji mobilnej mBanku pojawiło się kilka zmian. Na dwie zwróciłbym szczególną uwagę. Pierwsza z nich dotyczy kart płatniczych. Po wybraniu karty z listy dostępnej w zakładce Produkty udostępniony został licznik liczby lub wartości transakcji zrealizowanych w danym miesiącu. To przydatne w sytuacji, jeśli opłata za korzystanie z karty uzależniona jest od transakcyjności.

Przeczytajcie także: Prezes mBanku przejdzie na emeryturę

Licznik dostępny jest w apce mobilnej od wersji 3.65. – Dotyczy kart, których opłata zależy od wymaganej liczby lub kwoty wykonanych transakcji, zgodnie z Taryfą prowizji i opłat – czytam w komunikacie mBanku.

Druga zmiana, którą znalazłem w aplikacji mBanku, dotyczy rachunków oszczędnościowych. Dotychczas wszystkie konta, a więc zarówno bieżące jak i oszczędnościowe, dostępne były w jednej zakładce Rachunki. Teraz te drugie przeniesiono do sekcji Oszczędności. Niby logiczne, ale ich brak w sekcji z rachunkami może doprowadzić do palpitacji serca niektórych klientów. Gdy nagle zauważą, że w zakładce nie ma kont, a akurat zdeponowali na nich „parę groszy”.

Przeczytajcie także: mBank dołącza do Visa Mobile

Niedawno z pulpitu aplikacji mBanku zniknął wskaźnik wydatków. Informacja o wartości transakcji wychodzących i przychodzących powędrowała do sekcji Finanse w menu dolnym. Szkoda, że na razie nie udało się wprowadzić ustawień asystenta, który informuje wiadomościami push o różnych czynnościach koniecznych do wykonania na koncie. W przypadku wielu klientów ta funkcja jest nieprzydatna, bo często wysyła komunikaty po fakcie, a więc już po zrealizowaniu transakcji, o których przypomina. Możliwość wyłączenia takiego asystenta byłaby przydatna.

A licznik transakcji kartami wygląda tak:

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies