Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ewelina Makowska z Soonly Finance z tytułem Osobowość Rynku

Tytuł przyznano podczas czwartej edycji Kongresu Lendtech

Ewelina Makowska, dyrektorka departamentu prawnego w Soonly Finance, została uhonorowana nagrodą Lendtech Award w kategorii Osobowość Rynku, podczas czwartej edycji Kongresu Lendtech. Wydarzenie odbyło się w minioną środę w Warszawie.

Przeczytajcie także: Soonly wejdzie na rynek pożyczek pracowniczych

Podczas laudacji podkreślono, że nagroda została przyznana jako szczególne docenienie pionierskich wdrożeń procesów prawnych w spółce pożyczkowej oraz za ogromną pracę na rzecz standardów rynkowych, ram legislacyjnych i zasad samoregulacji na forum branży.

Odbierając wyróżnienie, Ewelina Makowska zwróciła uwagę na to, jak długą drogę przeszła branża pożyczkowa w ostatnich latach. – Branża pożyczkowa bardzo się sprofesjonalizowała i stała transparentna. Jesteśmy w całkiem innym miejscu niż 10 lat temu, dużo bezpieczniejszym, lepszym dla pożyczkodawców i przede wszystkim dla klientów – powiedziała przedstawicielka Soonly Finance.

Przeczytajcie także: Cezary Stypułkowski przechodzi na emeryturę

Ewelina Makowska jest związana ze spółką Soonly Finance (wcześniej Vivus) od 10 lat. W ostatnim czasie koordynowała od strony prawnej proces polonizacji spółki i wejścia pod nadzór Komisji Nadzoru Finansowego.

Soonly Finance to jedna z największych pozabankowych firm pożyczkowych na polskim rynku. Specjalizuje się w sprzedaży pożyczek online.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies