Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Za sprawą KIR Dariusz Szpakowski wrócił do komentowania piłki nożnej

Legenda komentarza sportowego – Dariusz Szpakowski – na żywo relacjonował charytatywne zawody zorganizowane przez Fundację na Rzecz Rozwoju Cyfryzacji Cyberium

Mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną KIR-u a zespołem Bug Hanna był kulminacyjnym punktem programu charytatywnego pikniku, zorganizowanego przez Fundację KIR-u w miejscowości Hanna, w województwie lubelskim. Wydarzenia na boisku komentował na żywo Dariusz Szpakowski, legenda polskiego komentarza sportowego, który niedawno zakończył karierę zawodową. Za namową KIR-u zdecydował się jednak powrócić za mikrofon.

Przeczytajcie także: W ofercie Autopay pojawiły się ubezpieczenia

Nim na boisku zabrzmiał pierwszy gwizdek, odbyły się m.in. warsztaty dla dorosłych z zakresu cyberbezpieczeństwa i prelekcja o podpisie elektronicznym, a dla dzieci gra edukacja o bezpieczeństwie w internecie. – Wspólne działania z Gminą Hanna są dla KIR i Fundacji Cyberium elementem działań wpisujących się w łączenie sportu z edukacją w obszarze cyberbezpieczeństwa i promocji nowoczesnych rozwiązań technologicznych w lokalnych społecznościach – powiedział Wojciech Pantkowski, wiceprezes KIR.

Przeczytajcie także: Rośnie popularność przelewów ekspresowych w Polsce

W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem. O zwycięstwie Bugu Hanna zadecydowały rzuty karne. Po meczu Dorota Dublanka, prezeska Fundacji Cyberium, wręczyła wygranej drużynie pamiątkowy puchar oraz medale wydrukowane na drukarkach 3D.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies