Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander kończy pilotaż nowej aplikacji. Aby z niej korzystać, trzeba będzie ją ponownie aktywować

Pilotażowa wersja nowej aplikacji Santandera zniknie 2 października

Ważny komunikat dla klientów Santandera, którzy zapisali się do pilotażu aplikacji mobilnej najnowszej generacji (a wg danych banku było ich kilkadziesiąt tysięcy). 2 października zakończy się etap pilotażowy z czego wynika, że testowana aplikacja zostanie wyłączona. Aby nadal korzystać z bankowości mobilnej Santandera trzeba będzie zaktualizować aplikację poprzedniej generacji, która po tej operacji zamieni się w tę najnowszą.

Przeczytajcie także: Santander zradza szczegóły wdrożenia nowej aplikacji

Po aktualizacji będzie trzeba ponownie aktywować dostęp do bankowości mobilnej. W tym celu trzeba będzie podać login, hasło i smsKod lub token, włączyć mobilną autoryzację i wybrać opcję „Zadzwoń do mnie” lub „Wyślij kod na adres e-mail”. Później otrzymany kod trzeba będzie wprowadzić w aplikacji. Po aktualizacji starej aplikacji nie będzie można do niej wrócić, a docelowo zostanie ona wycofana z marketów. Proces udostępniania aktualizacji apki do nowej rozpoczął się na początku września i ma potrwać maksymalnie 6 tygodni.

Przeczytajcie także: Oto najlepiej oceniane aplikacje bankowe w Polsce

O samej aplikacji nowej generacji Santandera już sporo w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać. Tutaj warto wspomnieć, że została przygotowana na kilka rynków, na których działa Santander, ale dostosowana także do specyfiki poszczególnych krajów. W tym także Polski, przez specjalistów Santandera znad Wisły. Przedstawiciele banku uważają, że to właśnie gwarantuje, iż apka będzie odpowiadać standardom bankowości mobilnej w Polsce. Będzie zawierać wszystkie najważniejsze funkcje, które znane są z rozwiązań oferowanych przez inne banki. Z rzeczy, których konkurencja na razie nie ma, warto zwrócić uwagę choć na licznik śladu węglowego.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies