Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ważna informacja dla klientów Credit Agricole. Bank zmieni stronę logowania na konta

Nowa strona, za pośrednictwem której będzie można dostać się do rachunków w CA, pojawi się 24 września

Credit Agricole uprzedził swoich klientów, że wkrótce zmieni stronę logowania do bankowości elektronicznej. Zmiana obejmie osoby indywidualne oraz klientów biznesowych. Nowa strona pojawi się w sieci 24 września. Oprócz podstawowej funkcji, umożliwiającej dostanie się do konta, zawierać będzie m.in. wskazówki na temat tego, jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej.

Przeczytajcie także: Credit Agricole zmienia cennik swoich usług

Na razie bank nie ujawnił, jak nowa strona będzie wyglądać. Poprosiłem biuro prasowe CA o wizualizację. Jeśli tylko ją otrzymam – zaktualizuję ten tekst.

Natomiast w komunikacie rozsyłanym do klientów bank podkreśla, że wprowadzenie nowej strony nie zmienia sposobu logowania do bankowości online. To znaczy, że klienci będą korzystać z dotychczasowych loginów i haseł. Nie zmieni się także dotychczasowy adres strony, czyli ca24.credit-agricole.pl, oraz system transakcyjny, jaki zobaczą klienci po zalogowaniu się na rachunek.

Przeczytajcie także: Nowości w aplikacji mobilnej Credit Agricole

Z komunikatu CA można też wnioskować, że jednym z celów zmiany strony logowania jest lepsze wyeksponowanie informacji dotyczących bezpieczeństwa korzystania z bankowości elektronicznej. Wydaje się, że aspekt ten zyskuje na znaczeniu w działaniach instytucji, o czym świadczyć może coraz więcej kampanii informacyjnych przygotowywanych przez banki a ukierunkowanych na zwiększenie bezpieczeństwa. Tego rodzaju działania prowadzi już nie tylko mBank, który był pionierem w tym zakresie kilka lat temu, ale i Millennium, ING czy Pekao.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies